reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Gola strasznie fajna ta fotka z opartym łokietkiem o kolanko :-) Cieszę się, że z Twoim Dzidziem wszystko ok!!
A o zdrowe odżywianie trzeba dbać, o ile lubię ciemne pieczywo, owoce, czekolady jem mało, to ostatnio z niezdrowych rzeczy ciągnie mnie za Colą. Jak wypiję, to dopiero czuję, że w żołądku wszystko mi się dobrze trawi, wiadomo- Cola to stary dobry odrdzewiacz!
 
reklama
kasiente super ze wszystko u Ciebie i dzieciaczka w porzadku :-)
Bialaa moze dobrze by bylo to jeszcze skonsultowac z innym lekarzem,tak do pewnosci a i super ze dzidzia zdrowa to jest najwazniejsze :-)
Gola super ze wizytya Ci sie udala,zdjecia dzieciaczka super :-)
 
Kasiente gratuluję udanej wizyty i w takim razie wcinaj mięcho (ja niespecjalnie mam w ciąży na to ochotę, teraz już zjem, ale pierwsze 3 i pół m-ca masakra). Ja 18 lipca będę ok 24 tc. Dziewczyny a to ten Jan jest taki śmierdzący i niedobry czy Zuber? ;-/
 
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt i rosnacych dzieciaczkow.
Przepraszam ,ze nic nie pisze ,ale jest u mnie kolezanka z Pl wiec nie siedze za duzo na necie. Troche sie stresuje ,ze nie czuje synusia. Albo czuje cos i nie wiem czy to on ,czy jelita.
 
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt i rosnacych dzieciaczkow.
Przepraszam ,ze nic nie pisze ,ale jest u mnie kolezanka z Pl wiec nie siedze za duzo na necie. Troche sie stresuje ,ze nie czuje synusia. Albo czuje cos i nie wiem czy to on ,czy jelita.
winki mam to samo, nie wiem czy to mój dzidź, czy te nieszczęsne jelita, za niedługo już nie będziemy mieć wątpliwości ;-)
 
nimfii - powodzenia na jutrzejszej wizycie. Trzymam kciuki :)

Bialaa - myślę, że jak nie będziesz się forsować, głównie polegiwać i oddychać głęboko świeżym powietrzem to chyba lekarz wie co mówi, i powinno być dobrze. Moja sąsiadka będzie rodzić na początku sierpnia i też ma nisko łożysko - 2 razy z rodziną wyjeżdżała i jest w porządku.

kasiente - no to szalej kulinarnie i rozkoszuj podniebienie :) Przetykaj jednak białko owocami i warzywami, żeby nerek zbyt nie obciążyć. No i gratuluję syneczka :)

Torbielkami nie ma się co przejmować....zazwyczaj się wchłaniają, będzie dobrze.

Gola84 - zaparć Ci współczuje, mam nadzieję, że zmiana diety Ci pomoże. Dzidziuś piękny....gratuluję, no i najważniejszej, że zdrowy. A co do płci.... Gola...kochana, ale jak już się dowiesz, to dopiero szczęście będzie :)
 
ja dziś miałam wizyte:-)

z synusiem oki ale mnie lekarz nastraszył:-(mam bardzo nisko łozysko jakoś ok 2 cm od szyjki mówi , że czasem może sie odklejać i wystąpić krwawienie nie mam się martwić no ale kurcze ja się martwię i to bardzo:-( jeszcze się naczytałam w necie :zawstydzona/y:mam wyjazd za dwa tygodnie lekarz mówił , że moge jechać ale ja się boje , że jak się przeforsuję lub coś ...:sorry:
przede wszystkim nie czytaj nic w internecie :tak: bo często sobie można do głowy później dobrać a lepiej nie myśleć o takich rzeczach skoro lekarz mówi że jest ok to tak powinnaś myśleć :tak:
no i Gratuluje że wszystko z dzidzią ok ;-)
Ja tez po wizycie:) Wszystko jest gites tylko musze synalka podtuczyc bo za chudy jest i mam bialka duzo jesc:) a tak wszystko jest na swoim miejscu serduszko sliczne, buziulka sliczna, na glowce malutkie torbielki ale lekarz mowi ze one zanikaja pozniej tylko trzeba to kontrolowac i nie mamy sie martwic:)no i jestem przeszczesliwa a chlopak bedzie na 100% machal jajkami i pitolkiem:D:D:D no i bardzo ruchliwe to moje dziecko;)
super że wizyta udana :tak:
Hej ciężaróweczki:)

Jestem już po wizycie. Wszystko OK, miałam robione USG nerek, wszystko ok - moje bóle to najprawdopodobniej: 1. zaparcia i bolą jelita. 2. albo macica już zaczyna uciskać na moczowody, bo z ciążą wszystko ok. Mam pić Wodę Jan, jeść otręby, płatki owsiane, jogurty z suszonymi śliwkami, odstawić czekoladę (będzie ciężko przeżyć), białe pieczywko zamienić na razowe, ograniczyć ziemniaki i najlepiej zastępować kaszą gryczaną:/
W ogóle schudłam 1 kg, chyba przez ten ból, bo mniej jadłam.
Łożysko jak trzeba, ilość wód płodowych też w normie, dzidź się rusza fajnie, dziś miał łokieć oparty o kolanko, a drugą nózią machało, widać na foto;-)
No i nie znam w dalszym ciągu płci - lekarz podobnie jak ta kobitka w zeszłą środę , nie był pewien płci, ja to się chyba ostatnia dowiem ... Nio nic to, najważniejsze dzidź ślicznie się rozwija;-D A dowiem się 18 lipca, bo wtedy mam wizytę:)
Poniżej foty mojego maluszka:)
fotki superowe :-) a co do płci to często (ale nie zawsze) dziewczynki lubią się chować ;-)
Kasiente gratuluję udanej wizyty i w takim razie wcinaj mięcho (ja niespecjalnie mam w ciąży na to ochotę, teraz już zjem, ale pierwsze 3 i pół m-ca masakra). Ja 18 lipca będę ok 24 tc. Dziewczyny a to ten Jan jest taki śmierdzący i niedobry czy Zuber? ;-/
zuber jest śmierdzący ;-)
 
Bialaa- fakt nie czytaj tylko nic na necie, bo ja jak się naczytałam to od razu myślałam, że czeka mnie cesarka, a to nie prawda każda ciąża jest inna, jednym łożysko może dawać się we znaki i się krwawi innym przebiega lżej, nie którzy mogą chodzić inni leżeć muszą, ale przeważnie każda kobieta spokojnie dochodzi do terminu, moja ciotka jak pisałam miała łożysko przodujące i jej wróciło do góry w 26 tyg i jest w porządku lekarz nie zabronił jej chodzić, jeśli twój lekarz jest dobry to powinnien wiedzieć co mówi ważne żebyś tylko nic nie dzwigała to podstawa przy łożysku położonym nisko, bo może się wtedy oderwać, no i mam nadzieje, że nie palisz papierosów...

Udanych wizyt dziewczyny w dniu dzisiejszym i niech wasze maleństwa pokażą co mają między nóżkami :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry