reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Emy, Bryszka, gratulacje :-)

Ja idę za tydzień na 3D, ciekawe czy dziewczynka dalej będzie dziewczynką, czy pojawią się jajka ;-)
 
reklama
Emy, Bryszka, ja również gratuluję poznania płci i chłopaczków w brzuszkach:-)
Gola, fotki prześwietne a płeć kochana jeszcze zdążysz poznać:tak:
Bialaa ja też mam nisko łożysko, jakoś 3 cm od szyjki. Widziało to 2 ginów i każdy mówił że mam się nie martwić. Powiedzieli, ze teraz już sie nie obniży i nie dostałam żadnej listy rzeczy zakazanych:tak:
 
Wczoraj mialam czas tylko zeby wrzucic info na FB ;-)

No i my powiększamy grono chłopaczków listopadowych.... Siusiak sie ujawnil i nawet mąż nie miał watpliwości w to co zobaczył :tak: Bo tym razem chłopczyk być wystawiony pupką do ekranu :-p

A wiec...
Dziekuje za 3manie kciukow....

A mnie pozostaje już tylko oswoić sie z myślą, że nie bede miała z kim bawić sie moimi starymi lalkami, a także moje stare sukienki poleża w szafie póki nie przydzadza sie komuś innemu.
Nic z wiązania kucyków, czy kupowania sukieneczek...

I tak mialo być..
Za "moich" czasów niemowlecych w rodzinie rodziły sie same dziewczyny. Same kuzynki. I teraz te kuzynki i ja rodza samych chłopców ;-)


No a poza tym to co najwazniejsze ze dzidiza rozwija sie prawidlowo :tak: Wymiary książkowe, macica duża i już wysoko -z 1 cm ponad pępkiem. Chłopczyk ułożony główką w dół, przynajmniej na czas wczorajszego USG. Jest troszke lżejszy niż Maciek " w jego wieku", i tak sie zastanawiam czy tym razem urodzi sie troszke mniejszy ;-) zobaczymy co powiedza kolejne badania.

Aaa i suwaczek kłamie, bo napisane ze dzidzia ma ok 200g a on ma juz 300g :p

Ssabrinaa poprosze o dopisanie plci synka na liste mamuś listopadowych ;-)
 
nmfii, najważniejsze, że dzidziuś się ślicznie rozwija i gratuluję synusia! Fajnie też jest mieć w domu dwóch chłopaczków.Będą się razem autkami bawić:) Co do suwaczków racja, ja tydzień temu bylam w 18 tc i chyba 4 dniu i na badaniu u pani gin wyszło, że mój dzidź ważył ok 260g czy jakoś tak ;-)
 
Nimfii, widocznie tak miało być :) Najważniejsze, że maluch rośnie wzorowo :tak:
Moja mama zawsze chciała mieć synka, niestety maluszek którego urodziła w 8 mcu zmarł po porodzie, a potem już były trzy córeczki. Każdej z nas chciała dać na imię Bartek.
Ale za to rodzice kupowali nam samochody, zestawy narzędzi, latali z nami po drzewach i tak bardzo dziewczęco nie było. Miałyśmy też lalki i misie, ale ja i tak najbardziej lubiłam kartkę i ołówek.

Ja już się nie mogę doczekać mojej wizyty, chcę wiedzieć, że z synkiem wszystko będzie cacy. Ale jestem dobrej myśli, w końcu musi być dobrze ;)
 
Nimfii gratuluję jeszcze raz! Nasi panowie powiększają grono listopadowych siusiaków i mają być zdrowi jak dąb :-)
Ale tak jak pisałam na FB, nic straconego, zawsze można mieć więcej dzieciaczków... ;-)
 
Bryszka GRATULUJE syneczka :-)
Emy super ze wszystko u Ciebie w porzadku no i wielkie GRATULACJE,synek superrrr :-)
nimfii GRATULUJE syneczka,najwazniejsze ze dzieciatko zdrowe :-)
Teraz znowu rundka chlopaki hehehe :-D
 
reklama
Kasiente a propos wod ja mam w sumie ze wszystkich kieszonek ponad 16cm tych wod i gin powiedzial ze to jest super i wszystko jest w normie:)"

Jak ze wszystkich kieszonek?? Ja mam AFI-17 i powiedział ze duzo ale w normie ze dziecku to nie przeszkadza tylko dla mnie gorzej juz mam brzuch jak na 8 miesiac ludzie mysla ze bede rodzic gora w sierpniu:-)
a bo wody sa w kieszonkach czterech ktore gdzies tam oplataja malego:) i mialam z kazdej kieszonki pomierzona ilosc wod i wyszlo ponad 16cm i gin powiedzial ze to jak najbardziej w normie:) ja nie mam az takiego wielkiego bebna dosc duzy brzunio ale nie gigant:) po prostu wystaje:) moja kolezanka we wrzesniu rodzi a ma mniejszy brzuch od mojego:) i te teorie sie srawdzaja bo ona bedzie miala dziewuszke a ja mam wystajacy i bedzie chlopaczek;)

My wczoraj mieliśmy USG i wszystko oki teraz 21 tc
Mamy synka !!!
super:) gratki:)))

Cieszę sie, ze wszytko ok. I jak na 100% chłopak to mozesz juz conieco kupic dla małego


Ja mialam wizyte wczoraj tez sie nie chciało ujawnić, podglądalismy jego tyłeczek i plecy i moj doktorek wytłumaczył mi że gdyby pod pęcherzem moczowym była druga taka ciemna plamka, to znaczyłoby, ze to są przydatki dziewczynki, skoro nie ma to musimy znalezc jajka, potem malenstwo się obudziło i moglismy faktycznie dojżec, ze mu tam cos dynda pomiedzy nogami
Więc u nas będzie CHŁOPAK!!! Mąż wniebowzięty, a mowił, że mu wszystko jedno....:confused2:akurat!

Poza tym ok, no to lożysko przodujące, ale pozostaję dobrej mysli, skoro w większosci przypadków się podnoszą to moje moze tez da radę, i tak nic mądrego w tym temacie nie zdziałamy
Wkoncu mogę odstawic wszelkie progesterony

I przytyłam te moje zgubione 5kg do 55kg, czyli dorównałam do wagi sprzed ciąży.... od dzisiaj zaczynamy dodawanie :cool:

Buziaki!
na razie sie z zakupami wsztrzymuje:) mamy do kupienia zmywarke nowy zlew i baterie do zlewu wiec w sierpniu chyba wyprawke zaczne kompletowac:) na razie sobie siedze na allegro i planuje zakup poduchy rogala i raczej patrze an ciuchy ciazowe;) a szafe juz amm ich pelna;)

Gratuluje udanej wizyty i sneczka:) faceci sie nigdy nie przyznaja ze chca facecikow, ale to norma duma dla nich:) ale i tak dla nas najwazneijsze bylo zeby dzieciaczek byl zdrowiutki i zeby nie bylo zadnych niepokojacych rzeczy:) i teraz za 4 tygle znow wizyta i jestem dobrej mysli:) tylko amm wiecej zrec;) no i tymi kilogramami sie nie przejmuj:D ja to mam na razie +3kg a wiem ze musze wiecej wcinac pelnowartosciowych rzeczy zeby mi maluch podrosl:)

Wczoraj mialam czas tylko zeby wrzucic info na FB ;-)

No i my powiększamy grono chłopaczków listopadowych.... Siusiak sie ujawnil i nawet mąż nie miał watpliwości w to co zobaczył :tak: Bo tym razem chłopczyk być wystawiony pupką do ekranu :-p
nimfi najwazniejsze ze zdrowy chlopaczek:) super ze szczesliwe wiesci:)
 
Do góry