reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Anapi - dobrze czytać, że odetchnęłaś, a tym, że dziecię jest bliżej dolnej, niż górnej granicy w ogóle bym się nie martwiła; raz, że są odchylenia całkiem spore w tych pomiarach, a dwa, że nie każde bobo musi byc duże; ważne, że zdrowe!:tak:

aaga - postaraj się nie stresować, choć wierzę, że łatwo pisać, gorzej wykonać; będzie dobrze!

Agatka - oj, dzielna z Ciebie mama; zdrówka i siły życzę!
 
reklama
no odebrałam dziś wyniki: morfologia w normie, wr ujemny, hbs ujemny, oby tak dalej, w czwartek wizyta u Pani doktor więc może podpatrzymy trochę moje maleństwo, już się doczekać nie mogę, a dziś na szkołę rodzenia, z mężem idę, jestem w szoku, że jeszcze się nie wycofał

wszystkim dziewczynkom gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki z następne
 
Hej, dobrze zrobiłam ze pojechałam do szpitala na IP - kilka dni spedzilam tam niestety pod KTG, ze względu na skurcze - ale juz jestem w domu, niestety musze lezec w wiekszosci :-( zostało mi 4 tyg do bezpiecznego terminu porodu przedwczesnego - ale mam nadzieje, ze uda sie wytrzymac te 8 tygodni jeszcze!!! za tydzien mam usg 4d juz nie moge sie doczekac :)
 
gosiaczek dobrze ,że jesteś i wszystko ok.Martwiłyśmy się o Ciebie.Wiesz dobrze by było gdybyś wysłała którejś z nas swój nr telefonu tak w razie W...bo tak żadna z nas choc bardzo chciala nie miala jak do Ciebie dotrzeć.Czekamy w takim razie na wieści z usg 4d;-) i trzymamy kciuki abyś jak najdłużej wytrzymała w dwupaku.
 
Gosiaczek super, że już jesteś :-)Martwiłyśmy się co z Tobą i maleństwem. No to teraz odpoczywaj i głowa do góry, jesteśmy z Tobą więc wszystko będzie dobrze. Ściskam mocno ;-)
 
Gosiaczek jak dobrze, ze wszystko ok teraz odpoczywaj jak najwiecej
biggrin.gif
 
reklama
Do góry