reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Anapi...moja Kruszynka tydzień temu ważyła 1500g ... i lekarz mi powiedział że nie jest największa ale w normie...więc nie martw się może jeszcze nadrobi...a może taka będzie jego uroda że będzie drobniutki
 
Anapi gratulacje
Za mnie trzymajcie jutro kciuki i to mooocno. Jade po wyniki badan cytomegalii i od razu konsultacja. Alez mam cykora:-(
 
Anapi - super że wyniki dobre i synek zdrowiutki a to że malutki to szczerze gratuluję też bym tak chciała :tak:
Agata - trzymamy kciuki za jutrzejsze wyniki cytomegalii
Kati - dzięki wielkie za wsparcie
 
aaga, mamusia czerwcowa kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&

anapi nic się nie stresuj.Może masz zle wyliczony termin i stąd błędna waga malucha do tygodnia ciąży...Moja córeczka też wydaje mi się teraz mała przy tych Waszych 2 kg dzieciaczkach a lekarz twierdził ,że waga super i mieści się w górnej granicy...to był 29.5 tc i mała ważyła 1327 g...ehhh sama juz nie wiem.Tak czy inaczej pójdę na usg prywatnie w tym miesiącu to mi wszystko pomierzy.nie denerwujmy się na zapas!!!!!
 
aaga &&&&&&&&&& na pewno wszystko bedzie dobrze:tak:
Zolzik a Ty kiedy na usg pędzisz?
Anapi super wieści, ja byłam na usg tydzień temu i moja kruszyna 1650g ważyła. To jest norma przecież. I łatwiej będzie Ci urodzić:tak:
mamusia trzymam kciuki do jutra i nic dziś innego już nie robię;-)

dziewczyny, o co chodzi z tą szarlotką????:zawstydzona/y:
 
Anapi, cieszę się ze odetchnęłaś z ulgą! No i może rzeczywiście poród będzie łatwiejszy;)
Aaga - za Ciebie oczywiście też trzymam kciuki! Czekamy na wieści!

Zmartwiła mnie sytuacja z Doggi - mam nadzieję, że zatrzymali ją po prostu na obserwację i wszystko jest ok...
 
reklama
Aaga kciuki mocno zaciśnięte, pamiętaj nasze kciuki działają cuda :biggrin2::biggrin2::biggrin2: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Silva ja też sie martwie o Doggi ale miejmy nadzieję, że ją obserwują :biggrin2:
 
Do góry