reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

mnie jak atak w pachwinach złapał to w żadnej pozycji nie mogłam leżeć ani stać,ból straszny,myślałam,że to od duphastonu,bo za pierwszym razem nigdy mnie nic tak nie bolało
 
reklama
cześć Dziewczyny !! :-)

Antar leż, leż, leż!! zobaczysz wszystko będzie dobrze ;)

ja własnie wróciłam z uSG !! taka zestresowana byłam, że leżąc w oczekiwaniu na lekarza prawie jakiegos ataku serca dostałam haha ;D ale widziałam MOje Maleństwo !! :) śLIczne ! :) ma 6.66cm 'wzrostu' (diabełek bo ma trzy szóstki hah ), z tego głowka 2,24cm. Serduszko widziałam i pieknie bije. A jak figlował maluszek Mój :-D machał na przemian rączkami i nóżkami :) ahh jaka jestem zadowolona :) i wkońcu uwierzyłam że jestem w ciązy !! bo przed tem jakoś nie byłąm w pełni tego świadoma
 
Aestima to Cię uspokoję, że gdyby Ci brzuszek skurczowo twardniał to byś mimo brzuszka wyczuła na bank że Ci kamień urósł w brzuchu:) Fakt faktem że ja te skurcze odczuwam od razu, i przez skórę od razu wiem że coś mi stwradniało;) Ale wiem jak się można w pierwszej ciąży martwić o to, tym bardziej że wszędzie piszą że macica trenuje od około 20 tygodnia, a u większości kobiet jednak zaczyna się wcześniej, a stres jescze potęguję częstotliwość skurczy:no:
 
Antar - a Ty nie dżwigasz czasami za dużo swojej córeczki??? Bo tak zastanawiam się od czego to łozysko Ci się odkleiło? Wiem ,ze masz małą córcię i tak cięzko jej nie brać na ręcę (sama mam 3 lata róznicy pomiędzy dziećmi) ale musisz na siebie teraz uważać bardzo
 
teraz to się trochę wystraszyłam - tej nocy czułam skurcze, ale nie bolesne, tylko takie mocno napinające (i silne uczucie parcia); nie wiem co to i czy powinnam iść wcześniej do gina, bo wizytę mam dopiero na 20 XII; pamiętam, że jak w 1 ciąży miałam silne już skurcze w 7 m-cu, to ich nie czułam nawet (podczas badania ginekolog. na fotelu ginka sie mnie pyta czy czuję, jak mi brzuch się napina i że właśnie mam skurcz, a ja NIC nie czułam); i mimo uważania na siebie, to przy małym dziecku nie da się po prostu tego uniknąć (np. podnoszenia na ręce), zwłaszcza jak się nie ma w pobliżu dziadków do pomocy;

antar wierzę, że uda się zapanować nad krwiakiem i dalej będziesz miała spokojną ciążę!
 
to co napisałaś wygląda niezbyt zwyczajnie,zobacz jak będzie dziś w nocy i jak ci się to powtórzy to idź z tym do lekarza,bo to raczej nie jest normalne
 
Jej, to była jakaś zła noc- Traschka Andariel i ja. Może naprawdę nasze macice już trenują... Andariel, jak miałaś w tamtej ciąży przygody ze skurczami, to moze lepiej idz wcześniej do gina...
Antar, obmacałam dzisiaj brzuszek dokładnie i poczułam macicę! Ale czy twarda czy normalna, to nie potrafię już stwierdzić:/ Dotarło do mnie, ze tak naprawdę jestem bardzo mało świadoma swojego ciała...
 
Aestima, właśnie dokłądnie to samo pomyslałam, ciężka noc dla wielu z nas. Ja miałam okropne i bolesne te skurcze.... tylko cały czas zwalam to na żołądek. Jakoś mi z tym łątwiej psychicznie....

Luisiana gratki :)
 
reklama
Do góry