reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! Z cukrem niestety nie pomogę, temat przede mną, także tym bardziej czytam z zainteresowaniem:tak:
 
reklama
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne :-)

Teri jakąś ładną fotę nam tu proszę zapodać ;-)


A powiedzcie do którego tygodnia trzeba zrobić badanie obciążenia glukozą???
 
Isis mi gin mówił że do 28 tyg glukoza ja wczoraj dostałam skierowanie na 75 po 1 i po 2 godz więc 3 kłucia :baffled: wrrrr byle to jakoś przeżyć :-(

mi raz wyszedł cukier w moczu ale na następnym badaniu juz go nie było więc chyba ok

wczorajsze wyniki wyszły prawie takie same jak poprzednie czyli CRP podwyższone i prawie identyczne jak 2 tyg temu więc lekarz bardzo nie wiedział o co chodzi czy mam jakiś stan zapalny w organizmie czy po prostu mój organizm tak reaguje na ciąże więc za 2 tyg powtórka CRP żeby sprawdzić czy rośnie czy dalej sie tak utrzymuje :baffled: na pęcherz mam furagin

Mam nadzieje że Daria sie dzis ładnie ułoży i pokaże swoja buzke co by to ładne foto strzelić ;-)
a ostatnio mało ją czuję dziś od rana jeszcze cisza a zawsze tak brykała i ja już się zdążyłam dziś popłakać co się dzieję dobrze że dziś to usg bo dostaje już schizy :-(im bliżej porodu tym bardziej sie boje że coś się może stać :-(takie czarne mysli mnie nachodzą i wtedy strasznie ryczę ach te hormony :-(

kciuki za wizyty jesli dziś sa i za drinkujące jesli są
 
Isis badanie robi się ponoć w w tygodniach 24-28 ,
teri114 , nie martw sie z dzidzia na pewno wszytsko jest w porządku, jeśli się martwisz o jej ruchy zjedz coś słodkiego pomasuj brzuszek i na pewno mała zacznie brykać. U mnie zawsze to działało, teraz juz skończyłam ze słodyczami, bo wystraszyłam sie tym cukrem w moczu , ale jak zjadłam jogurt dzidzia tez brykała :)
 
emka01 ja od dzisiaj tez przeszłam na dietę, za dwa tygodnie przed wizyta będę robiła obciążenie glukozą i chce żeby wyniki były dobre, i w moczy żeby już nie było cukru...
 
Gratuluje udanych wizyt. Moja już za tydzień czego się doczekać nie mogę.

Isis ja glukozę robię teraz w niedzielę to będzie 25,5tc.
 
Hej Dziewczyny :-)
Ja też dziś po wizycie, wszystko jest ok, Tymek rośnie zdrowo i waży około 809g :happy2: U mnie 2 raz cukier w moczu i drobna infekcja, ale nie ma powodów do niepokoju, więc jestem zadowolona :)

Życzymy wszystkim mamom i maluchom wszystkiego dobrego i dużo zdrówka :-)
 
reklama
Do góry