reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Paulunia między naszymi terminami tylko dzień różnicy. Ile waży Twój Maluszek?

Dzika niestety nie mam nigdzie zapisane ile Olivierek ważył a już nie pamiętam :-(

Dzięki Dziewczyny!
 
No więc jestem po wizycie.
Było usg ale nie mam zdjęcia. Lenka ma się świetnie, ruchliwa jest bardzo, przy badaniu była ułożona miednicowo, lekarz ogólnie bardzo zadowolony. Glukoza wyszła rewelacyjnie, następnym razem mam zrobić morfologię, mocz i przeciwciala. Lenka waży niecały kilogram, wg OM wychodzi że jest większa o tydzień. Ja przytyłam w sumie 6,5kg. Kolejna wizyta za miesiac no i to by było na tyle :)

Bardzo dziekuję za wszystkie kciukaski!! :***
 
A dziewczyny a miałyście może cukier w moczu?? Glukozę muszę łyknąć dopiero za dwa tygodnie krótko przed wizytą. Najchętniej juz bym to zrobiła, żeby mieć świety spokój ......:/ Mimo to juz od dzisiaj zmieniam dietę i ograniczam cukier ....
 
ewelinanice ja co miesiąc badam mocz i nigdy nie miałam cukru,glukoza na czczo zawsze w normie,a jak przyszło do testu obciążenia glukoza to wyszła mi nieprawidłowa tolerancja i wylądowałam na diecie:(
 
mam skierowanie do kardiologa;( cukier na czczo poniżej normy 16,8jednostek po godzinie 50g glukozy 134;( poza tym ze był bajzel w zapisach i czekałam od 14.30 do lekaża a wyszłam o 17.30 to ok
 
Gratuluję udanych wizyt i dużych dzieciaczków !!!:tak:
MamaTrójki ​- złe te wyniki z krzywej cukrowej ???? Chyba mieszczą się w normie ???
 
reklama
MamaTrójki to masz to co ja, na czczo poniżej normy a po glukozie górna granica:/ ale ja nie miałam aż takich skrajnych wyników. Ja już byłam u kardiologa i mam skierowanie na holter. Mam nadzieję, że u Ciebie to nic poważnego!
 
Do góry