reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

ewelina troche bez sensu
raz że dieta nic ci nie da bo i tak dostaniesz mega obciążenie, więc ci wyjdzie czy masz czy nie masz
a dwa że załóżmy że masz problem z cukrzycą, udałoby ci się "oszukać" test i potem byś miała normalnie jeść - moim zdaniem mogło by to być szkodliwe, bo ta glukoza nie jest po to bym nam jakoś ciążę uprzykrzyć, czy żeby sprawdzić czy u nas jest ok, tylko potencjalnie cukrzyca ciążowa może być szkodliwa dla dziecka

gratuluję udanych wizyt i dorodnych dzieciaczków :-D
 
reklama
No ta ale skoro już jakieś spekulacje są to chyba lepiej przejść na dietę niż zajadać się produktami z zawartością cukru i szkodzić dziecku czy nie?
 
no właśnie nie - będziesz tę dietę trzymać do końca ciąży czy tylko do badania?
no chyba że nie doczytałam czegoś i masz wcześniejsze kiepskie wyniki i idziesz tylko po potwierdzenie że masz dalej być na diecie?
bo trzymanie diety przed badaniem by wyszły dobre wyniki to troche bez sensu - chyba chcesz wiedzieć że jesteś zdrowa na zwykłej diecie i możesz normalnie jeść dalej? ja bym się potem zastanawiała czy prawidłowy wynik wyszedł dlatego że jestem zdrowa, czy dlatego że dietę trzymałam a jestem chora i dalej powinnam trzymać dietę
to tak jakbyś zaczęła brać antybiotyk przed zrobieniem posiewu
tak mi się wydaje

wiesz tu nie chodzi o to byś teraz leciała po torebke cukierków lub wciągała czekoladę dzień w dzień, ale o normalne odżywianie

moja kumpela na decie cukrzycowej będąc w ciązy strasznie schudła, profilaktycznie to zupełnie byłoby bez sensu
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki dziękuję za kciuki przydały się Daria super współpracowała i ładnie pokazała buziaczka :-) rozwija się super książkowo wszystko na swoim miejscu waży 917 gram jest starsza z OM tylko o 2 dni więc idealnie termin z 10 przesunął sie na 8 czerwca więc jest szansa na poród 06.06 :-pułożona jest już główkowo i pewnie tak już zostanie a co robiła na tym usg już wiem czemu mi brzuch tak lata zakładała sobie nogi za głowę i robiła fikołki :szok::-D lekarka mówi że bardzo elastyczne dziecko może będzie jakąś akrobatką :-D na wieczór odpalę skaner i wrzucę zdjęcia bo teraz nie mam czasu bo jak wyszłam z usg telefon ze szkoły żeby przyjechać po Dawida bo bardzo chory :-(rano nic mu nie było w szkole dostał gorączki a ja 50 km od domu leciałam biegiem do auta potem przekroczyłam wszystkie dozwolone predkości na drodze pewnie przyjdzie jakiś mandat bo wogule nie zwracałam uwagi na fotoradary :baffled:całą droge chciało mi sie płakać że mój synek tam biedny w szkole czeka a mnie nie ma :-(tak się zdenerwowałam i ten bieg do auta że teraz ja leże ze spiętym i bolącym brzuchem a synek z gorączką :-:)no: i z jednej strony radość że widziałam Darie i ze z nią dobrze a z drugiej smutek bo synek chory i smutny leży :-(ach zaczyna wychodzić jak to jest mieć dwójkę dzieci
 
reklama
Do góry