reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Ja sie przeraziłam bo mój teść w zeszłym roku zmarł na hcv, chorował 10 lat , mój facet sie przebadał i nie jest zarażony za to ja sie nie badałam ....
 
reklama
Pewnie wszystko jest ok Ewelina . Badania stresują , też się bałam , odebrać wyników . Ale teraz się cieszę , ze się przebadałam :tak: i wiem , ze jestem zdrowa. U Ciebie też tak pewnie będzie . Trzymaj się .
 
ewelina ja też miałam badania na hcv i to w super pakiecie: kiła, hiv i wirusowe zapalenie wątroby b i c
teraz to kierują na te badania raczej standardowo, wiadomo nikt się nie podejrzewa o hiv czy kiłę ale stresik przed odebraniem wyników zawsze jest
trzymam kciuki, a na pewno będzie ok
 
Cześć dziewczyny,wiem ,że odzywam sie sporadycznie,ale za to czesto do Was zaglądam.Dzisiaj byłam na wizycie,wszystko jest ok,dziecko ma 670g (moja ciąża od samego poczatku jest młodsza o tydzień),lekarz mimo "małej widoczności" nadal upiera się przy dziewczynce,mam nadzieje,ze za kilka tygodni nie okaże się,że to jednak chłopiec,bo chciałabym już jakis fajny kolorek do pokoju wybrać,mam tez juz troszke dziewczęcych ciuszków od znajomych.A za tydzień mam spotkanko w poradni diabetologicznej,jakiś wykład i szkolenie na temat cukrzycy ciążowej i diety,którą i tak juz staram się trzymac od półtora tyg,pewnie dostane tez glukometr;(
Ciesze się,ze u Was tez wszystko jest ok i juniorki zdrowo rosną:)))
 
Emka w takim razie gratuluję udanej wizyty i mam nadzieję, że ta dieta Ci pomoże i glukometr Cię ominie!!!


a reszta co..? Laski bo mnie już kciuki bolą... dajcie coś znać....
 
jestem

U nas wszystko wzorowo: szyjka długa, zamknięta no i kawał chłopca z Feliksa 850gr i robi się większy niż z OM o ok. 9 dni a do tej pory szedł z jedno dniową różnicą :szok:

Wyniki też okazały się b.dobre więc jestem zadowolona :cool2:

emka GRATULaCJE :)
 
reklama
Do góry