reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Gratuluję udanych wizyt :) poznania płci i dobrych wieści :tak::tak:
Ja z całej jutrzejszej wizyty najbardziej jestem ciekawa...wagi Pączka :-D

czy któraś z dziewczyn nie miała jeszcze połówkowego czy tylko ja zamiatam tyły?
?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję udanych spotkań z położnymi!

Malina 870 gram to już całkiem spora dziewczynka:D gratuluję!

_anula współczuję takich bóli, mam nadzieję, że Ci to minie... dobrze, że jesteś zadowolona! I ciekawe jaki duży będzie w końcu ten Twój Maluszek:D

Ines to Twój Antoś taki wstydniś jak mój Franek:)) co do wyjazdu to jak będzie wszystko dobrze i DR nie będzie miał zastrzeżeń to why not. Zaszalej przed porodem!

Julix, Aśka super wieści, oby tak dalej!

Wisieńka no to gratuluję zdrowego synusia!!! :)))))) witaj w klubie!

Ja też po wizycie. Franek bryka od 20:00, skopał nawet Pięknego:D Moją DR też, a wizyta była dopiero o 22:00:) Wygina się we wszystkie strony tylko buźki nie pokazuje! Na wizycie wszystko dobrze, niestety moje bakterie też mają się dobrze i nie idą precz, dlatego dostałam nowe dowcipne lekarstwa:/

ehhh cieszę się bo w końcu czujemy wyraźnie Małego, trochę mnie tylko "martwi" to, że on budzi się zawsze wieczorem i szaleje pół nocy... mam nadzieje, że po porodzie mu się odmieni:)

Dziękuję za kciuki, sama zaciskam swoje za jutrzejsze wizyty!!! &&&&&&&&&&&
 
Dziewczyny bardzo się cieszę z udanych wizyt, oby już do końca same takie dobre informacje :)
kCIUKI ZA DZISIAJ WIZYTUJĄCE :))

DzikaBez 21.02.2013 godz.11- wizyta u gin

Nayaa 21.02.2013 po godz 20 usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry