reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Ja w końcu w domu..myślałam,że mnie te kobiety zjedzą jak wyszłam :szok: uprzedzałam,że ja nie wymyślam godzin wizyt a mam połówkowe więc pewnie zejdzie..no ale.. Żyję :-D
Jest ok. Prócz tego,że "anemia proszę pani".Więc żelazo przepisane,tabletki na sen też bo przecież ja już jak zombie wyglądam :growl: . Mały jest mega złośliwy.Za chiny ludowe nie chciał pokazać buźki ani dać się dokładniej pobadać.Nogi ma w okolicach pępka,jakoś do góry pupą się ułożył oczywiście wystawioną do całego świata.. Jak już udało się zrobić 2 zdjecia twarzy to coś a'la fuck wyszło hehe ale ze skanerem mam dalszy problem.. Później łokciami się zasłaniał.
Bardzo ruchliwy aczkolwiek ja nie czuję bo nie daje po brzuchu.Wsjo ok.. NO i waży 539g :tak:.
Ze względu na bóle brzucha Duphaston już na amen.
Nie wiem co dopisać.. chyba jedno..SPAĆ SPAĆ.. jak nie teraz,to później już chyba po śmierci się wyśpię.

AAAAA glukoza ! No tak. Na czczo miałam robioną wcześniej więc mam dokupić sobie 50g ,jeśli mam ochotę to wypić ją w domu i po godzinie iść na krew.To wszystko.

Także dziękuję za kciuki jak zwykle niezawodne !!!!!
i gratuluję Bziku dobrych wieści :)
 
reklama
MatkaEwa ja też jeszcze nie byłam na krzywej cukrowej, wybieram się w poniedziałek. Gdzie będziesz ja robić? Prywatnie czy nfz? Ja wszystkie badania robię prywatnie i teraz też idę na ul Żwirki i Wigury do laboratorium. Lekarz pozwolił wcisnąć sobie do tego dziadostwa cytrynkę więc jest szansa ze jakoś przeżyję :-)

DzikaBez ciesze się ze u Ciebie wszystko ok!

smile u mnie jest dokładnie tak samo! Lenka jest bardzo aktywna przez cały dzień ale jak przychodzi wieczór/noc to przechodzi samą siebie w brzuszkowych szaleństwach :-D Mój starszy synek tez był baaaaardzo ruchliwy w brzuszku a teraz jest spokojnym grzecznym chłopczykiem :-) Pozostaje mieć nadzieję ze w tym przypadku też tak będzie!
 
Nayaa gratuluję zdrowego i ruchliwego synka .
Paulinka - Ja robię wszystkie badania w szpitalu na Waryńskiego i tam też na glukozę pójdę . Odpłatnie niestety wszystkie. Dziś chciałam iść ale chyba przełożę na przyszły tydzień - nie chce mi się ;-). A do wizyty marcowej u gina jeszcze daleko.
 
reklama
Do góry