reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
kciuki zaciśnięte

gratulacje udanych wizyt

smile - to normalne, jak jestes aktywna to dziecko spi ukolysane, a jak lezysz to sie budzi, moj tez szaleje glownie w nocy, Artur tez tak mial a nie mial w ogole problemow z ustawieniem dnia i nocy
 
któraś z Was miała do czynienia z tematem: ciężarna narażona na kontakt z ospą wietrzną? u Szymka w żłobku ponoć panuje, ja niby w dzieciństwie chorowałam, ale tak czy siak nie wiem, czy w tej sytuacji jakoś reagować jeszcze muszę?

Edit: kontaktowałam się z ginką - skoro chorowałam to powinnam mieć przeciwciała, więc nic nie powinno się dziać. Może co prawda pojawić się półpasiec - wtedy jakby co to do lekarza
 
Ostatnia edycja:
Just -najlepiej zapytać lekarza . Wiem , ze nasza Isis ( chyba ) , na początku ciąży miała starsze dziecko chore na ospę i dostała chyba przeciwciała w kroplówce . Zapytaj jej na PW albo może się odezwie . Mam nadzieję , ze to nie groźna sytuacja dla Twojego dzidziusia .
 
Witam, ja już po, po pierwsze gratuluje wszystkim wczorajszych wizyt,

Ja dzis bez usg, badanie gin. ok nie ma żadnej infekcji ale że zażywam antybiotyki to by się zabezpieczyć lekarz polecił mi probiotyk- za 10 tab. ponad 20 zł, zrezygnowałam, wyniki z moczu tez się poprawiły, juz tylko nieliczne bakterie krązą. Najlepszy był wynik z glukozy po na czczo miałam wyższy niż po glukozie i w sumie tyle, usg będzie 11 marca to se co pooglądam.

Za wszystkie dzisiejsze wizyty kciuki zaciśnięte
 
DzikaBez - dobrze , że wszystko w porządku :tak:. Ja jeszcze przed badaniami krzywej cukrowej . Może jutro pójdę - tak mi się nie chce tam siedzieć tyle czasu :-(.
 
Właśnie wróciłam z apteki - zakupiłam tabletki Propolki na gardło (wskazane dla kobiet w ciąży) i Oscillociccinum - mam nadzieję, że mi pomoże a Tymkowi nie zaszkodzi :-)
 
reklama
któraś z Was miała do czynienia z tematem: ciężarna narażona na kontakt z ospą wietrzną? u Szymka w żłobku ponoć panuje, ja niby w dzieciństwie chorowałam, ale tak czy siak nie wiem, czy w tej sytuacji jakoś reagować jeszcze muszę?

Edit: kontaktowałam się z ginką - skoro chorowałam to powinnam mieć przeciwciała, więc nic nie powinno się dziać. Może co prawda pojawić się półpasiec - wtedy jakby co to do lekarza


Just spokojnie na tym etapie ciązy ospa jest już niegroźna, jesli nawet nabawiłabyś się półpaśca to dla dziecka też nie jest groźny - leczy się go antybiotykiem - także bez paniki ;-) Ja miałam styczność w I trymestrze dlatego podali mi immunoglobulinę w kroplówce, bo ja nie przechodziłam ospy w dzieciństwie.


Gratuluję wszystkich udanych wizyt dziewczynki
:-)
 
Do góry