reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

kingusia widzisz a ja wogole nie przyzwyczajałam sie do tej mysli. Nawet nie wzielam sobie tego do serca wogole.
Ja od poczatku wiedziałam, ze będzie chłopak, ale tak naprawde sie wyjasni jak będzie po drugiej stronie brzucha :)

Dla mnie płec nie ma wiekszego znaczenia, wiec nie było to dla mnie zadne zaskoczenie czy zawiedzenie :)
 
reklama
Ledwo wczoraj o tym pisałam a wy mi tylko argumentów dostarczacie. Sami chłopcy. Aż ja się boje iść na wizytę bo mam nadzieje na parkę ale przy tej tendencji to marne szanse. Z tymi "dorastającymi" jajkami to jest tak ze często lekarze za wcześnie określają płeć i potem takie jojca wychodzą. Pewnie dlatego u mnie nawet nie próbował określić w 14tyg. Moze teraz się uda.

Trzymam &&&&&&& za dzisiejsze wizyty.
 
katka dokładnie wojna idzie jak nic hah ;-) ja jak rodziłam synka 12 listopada a od 11 do 12 rodziły sie same dziewczynki to też połozna mówiła że dobrze bo wojny nie będzie a synek będzie miał powodzenie ;-)
to teraz nasze dziewuszki będą miały powodzenie haha na 4 facetów przypadnie 1 dziewczyna ;-) hah

tak na serio to jeszcze raz gratuluje WSZYSTKICH DORODNYCH CHŁOPAKÓW I JEDEN DZIEWCZYNKI :-D

anula masz juz córunie to teraz mąż sie bedzie cieszył synusiem a i tak zobaczysz że synuś będzie mamusi :tak: mój to był taki dumny z syna że chodził jak PAW a teraz mówi że to zdrajca męskiego narodu (oczywiście w żartach ) bo zawsze stoi po stronie mamusi hah :-D chyba teraz chciał córeczke bo ma nadzieje na córunie tatunia ;-):-D

Palin Twój na pewno sie cieszy ale on juz przywykł do tego że będzie miał syna juz tak długo mówi do niego Mikołaj ze na pewno nie był zaskoczony a właśnie to zaskoczenie najbardziej widać jakby dopiero dowiedział sie na wizycie na pewno reakcja byłaby inna :-D

trzymam kciuki za wizyty dzisiajejsze &&&&&&&&&&

aaaa wicie co ja mam szybkie usg w piatek u tej gin co ostatnio byłam umówiłam się na 18 bo już nie wytrzymam dłużej czekać także będę niesmiało w piatek prosiła o kciuki żeby to mojej córci jajka nie wyrosły ;-):-) a wiem że Wasze kciuki działaja cuda :-)
 
Witam :). No to czary mary i mamy armię facetów :-). Kurcze przy tak drastycznych zmianach się boje , że mój syn okaże się dla odmiany dziewczynką !!!! No nic, dziś nie wiem czy dane mi bedzie zerknąć na dzidziusia ale wizytka kontrolna jest i proszę o kciukasy :tak:.
Gratuluje wszystkim szczęśliwym mamusiom udanych wizyt wczorajszych !!!!!!!!!!!
 
EMILIA-CZERWCOWA MAMA2013 gratutuluje udanej wizyty i syneczka. 4 chłopów w domu!:szok: Dasz radę! :tak:Muszą Cię traktować teraz jak królewnę!:-D


anula tobie tez gratuluję synusia, mąż bedzie mial z kim pograc w piłkę a Ty bedziesz miała małego syneczka mumusi. Jak bedzie taki za mamą jak mój to Cię tych kofaniem zamęczy:tak:


Morena ratujesz babski ród! Gratulję udanej wizyty! W 19 tyodniu to już chyba by jajka wyrosły,myślę więc że bedziesz mieć córcię.:tak:
 
reklama
dziękuję dziewczyny za gratulację ;) też się cieszę, że wiem kto siedzi w brzuszku :) mam nadzieję, że się nic nie zmieni bo ginekolog powiedziała, że chyba chłopczyk heh:p Ale imię już wybrane :) Będzie Olaf :) :) :) gratuluje tym dziewczynkom, które również mają synków :) i tym, które się dowiedziały o córeczkach:) Mój mąż chciał ciągle córeczkę, ale jak usłyszał, że będzie chłopak to się dopiero zorientował, że będzie mógł powrócić do dzieciństwa :) hehe. A tak wogóle zastanawiam się kiedy ten nasz Olaf da mi znać o sobie... Hmmm już prawie 19 tydzień a ja nic nie czuję. Może to dlatego, że pierwsza ciąża. A jakie to uczucie? Co się czuje? strasznie jestem ciekawa he:)
 
Do góry