reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Ja po wizycie teraz czeka mnie glukoza.Szyjka na opuszek ale dluga. Maly ok wazy 580 g wiec nie taki maly jak na poczatek 22 tyg. Jak bracia.Jak ja go urodze
 
reklama
I ja melduje sie po wizycie :) Będzie córcia :):) wszystko z nią dobrze wazy 450 g jest słodka :)
 

Załączniki

  • 2012-07-09 18;29;02.jpg
    2012-07-09 18;29;02.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 78
My już po USG połówkowym.
Miałam wielkie obawy przed tym badaniem,ze względu na zwiększoną przezierność w 12 tc,ale na szczęście okazało się,że wszystko w porządku.
Mała Lenka waży ok 407 g,i data porodu wychodzi dokładnie taka jak z terminu OM.
 
Dzisiaj ja już po wizycie :) Wszystko dobrze - glukoza wyszła dobrze, szyjka długa i się nie skraca, jedynie żelazo dostałam (ale u mnie to normalne). I bakteria pokonana - czyściutko! :) Maleństwo dzielnie się rozwija :) I jak fajnie się zmieniło - takie jest już pełne na twarzy, na początku zasłaniało twarz rączkę. Super uczucie :)
 
i ja też już po glukozie:) nie było tak strasznie jak się spodziewałam, fakt to jest trochę niedobre,ale tragedii nie ma (tzn.dla mnie, bo każda z nas ma inny smak i wogóle) tylko mi się tak brzydko odbijało co jakiś czas:) wyniku jeszcze nie znam,dopiero przy nast. wizycie tj.06.08. Od razu miałam robione 75g i powiedzieli mi że mogę sobie iść, byle by wrócić za 2h, ale w sumie to i tak prawie cały czas przesiedziałam, bo miałam daleko do domu...w sumie to już nie moge się doczekać wizyty, bo między poprzednią a przyszłą jest prawie 6 tyg. (chociaż lekarz wyraźnie mówił, żeby przyjść za 3-4tyg, ale tak mi położna co ustala u niego wizyty, zapisała), no ale czuję się ogólnie dobrze, więc mam nadzieję, że jest wszystko ok:)) pozdrawiam Was
 
Mam wątpiwość. Byłam ostatnio na usg w dość krótkim odstępie czasu. I zastanawiam się, czy to mojemu dziecku zmniejszyła się głowa, czy ktoryś lekarz powinien wrócić do szkoły?

21tc4d:

BPD - wymiar dwuciemieniowy główki - 57 mm
AC - obwód brzucha dziecka - 163 mm
FL - długość kości udowej - 36 mm
masa - 440 g
tętno - 144 u/min

23tc2d:

BPD - wymiar dwuciemieniowy główki - 55 mm
FL - długość kości udowej - 39 mm
AC - obwód brzucha dziecka - 204 mm
masa - 640 g
tętno - 137 u/min
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry