reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Asia na pewo przepowiadajace , gratuluje wizyty;-)
Malgonia u Ciebie luzik ze z szyjka jeszcze ok :-)
Ewa Nadia ogrmna;-) zazdroszcze ze juz bedziesz miala mala przy sobie super;-)
Maaggie nie irytuj sie wie jak to ptrafi wqrzyc slysze to codziennie :widocznie ma jeszcze czas, kazdy dzien cenny itd wrrr ..mimo wszystko dobrze ze z dzieciaczkiem w porzadku :-)
 
Ja jutro śmigam do lekarza. 37,3 tc. Na razie żadnych oznak zbliżajacego się porodu. Bakterie w moczu. Jutro posiew z pochwy. Trzymajcie kciuki za udaną wizytę!
 
Maggie - juz sie przyzwyczailas ze wszyscy maja czas :) nie denerwuj sie kochana :*
mlodam - to sie okaze, ktora wieksza po porodach :-D nie wiadomo jak tam Twoja rosnie, moze ma 4,5 kg :-D
saga - ja tam licze na to że jednak uda ci sie mnie wyprzedzic :)
dzieki kochane za gratulacje
 
Maggie -mój gin .też mnie ostatnio wkurzył bo miał już 4 tyg. temu umówić się konkretnie na cc ale stwierdził,że nie i teraz we wtorek 19 dopiero zrobi mi usg i umówi się konkretnie. Zawsze mi wychodzi z usg ten sam termin czyli 30 lipca we wtorek jak będę na wizycie to będe już 38tyg. i 3 dniu a cc powiedział,że zazwyczaj robi 39-40 tydź. więc już długo czekać nie będę ale wszystko zależy jak tam mu się młody pokaże na usg -waga itp. w 30 tyg. ważył już 2 kg. ale w między czasie może zdeka sobie przystanoł :tak:
maggie -tak z drugiej strony to może lepiej nie wiedzieć tak dokładnie tego terminu za wcześnie bo człowiek tylko sie stresuje i patrzy w kalendarz ile dni jeszcze zostało :tak:
nadziejka -kciukaski zaciśnięte!!!!!:-)
 
AssiaB gratki wielkie!

Ewa rośnie ta Twoja córcia i rośnie jak na drożdżach :-) Dobrze, że wszystko ok. Obyś w przyszłym tygodniu miała ją już przy sobie.

Maggie mimo wszystko gratuluję udanej wizyty. Zgadzam się z Laną, że czasami lepiej o terminie cc za wcześnie nie wiedzieć. Próbowałam sobie wyobrazić jak by to było jakbym dokładnie wiedziała, kiedy młody się urodzi i chyba jednak wolę nie wiedzieć, będzie surprise :-)
 
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt, dzieciaczki zdrowo rosna!

U nas oczywiscie usg nie robia, ostatnie mialam prywatnie w 31tc i stwierdzilam, ze pojde jeszcze raz w 37 sprawdzic ulozenie i wage. Nie wiem, jak mozna tak kompletnie w ciemno.
 
reklama
Do góry