reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

No Dziewczyny z taką ilością kcików musi by dobrze :-) (ale i tak się denerwuje)

Flower, startowałam z wagą 46kg, teraz jest 55,5 przy wzroście 160 (czyli na plusie 9,5kg) Jeszcze na pewno przytyje bo co dwa tygodnie na wizycie dochodzi mi +1kg, a na początku ciąży waga stała w miejscu. Położna twierdzie, że wagę mam książkową. A ja myślę, że do końca ciąż dojdę do 12kg, zależy na kiedy wyznaczą mi termin CC
 
reklama
Beti gratki z udanej wizyty!

Aga dbaj o siebie i oby insulina pomogła, trzymam kciuki &&&&

Pflaume zazdroszczę takiej książkowej wagi, też chciałam dobić jedynie do 12 kg, ale tą granicę już dawno minęłam ;-) Teraz już się nie ważę...za to od wczoraj wiem, że w obwodzie przybiłam do 100 :szok:

Susumali powodzenia!
 
Beti gratki z udanej wizyty!

Aga dbaj o siebie i oby insulina pomogła, trzymam kciuki &&&&

Pflaume zazdroszczę takiej książkowej wagi, też chciałam dobić jedynie do 12 kg, ale tą granicę już dawno minęłam ;-) Teraz już się nie ważę...za to od wczoraj wiem, że w obwodzie przybiłam do 100 :szok:

Susumali powodzenia!
dolączam sie:-)
 
dzieki kochane, kciuki przydaly sie!
chyba nie musze mowic ze nie bylam badana dowcipnie, ale uwaga, uwaga lekarka powiedziala za 2 tygodnie ZACZNIE MNIE BADAC GINEKOLOGICZNIE!!! he he w 37 tygodniu!!!! potem wizyty co tydzien beda...
za to niespodziewanie zajrzala do maluszka (usg) bo troche ponarzekalam na twardniejacy i bolacy brzuch (taki byl wczoraj), no i dzidzius nadal glowka na dol (jupi) , usg tradycjonalne wiec tylko widzialam kregoslup, profil , glowke i brzusio, no ale wazy gdzies 2600g czyli przybral przez 4 tygodnie ksiazkowo po 200g na tydzien, a ja tez ksiazkowo jak Ty PFLAUME tyje teraz po 500g na tydzien czyli znow 1kg w ciagu 2 tygodni...jestem na plus ok 9 lub 10kg, moze byc!
ach zadowolona jestem z tej wizyty!
 
susumali- no to wizyta udana :) Super...ja tez mam 9kg na plusie ale teraz mam jakis wilczy apetyt i choc to juz koncowka to tez mysle ze 12-stu dobrne :/
 
no to super wieści susumali :-) oby takie wiadomości każda z nas przynosiła z wizyt! Za Pflaume dzisiaj mieliśmy trzymać kciuki z tego co pamiętam... Jak wizytka?
Chyba jeszcze ktoś miał dzisiaj iść do lekarza..
 
reklama
Do góry