reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

już jestem po wizycie :tak: wszystko w porządku i zemną i z mała też :-) ciśnienie miałam całkiem ładne. mocz również spoko. wyniki krwi na cukrzyce również bardzo dobre:tak: troszkę byłam zaniepokojona gdy słuchaliśmy serduszka Agatki , bo biło bardzo cichutko ale co się okazało mała wystawiła pośladki i bardzo nie wyraźnie było słychać. kręcił tym urządzeniem mi po brzuchu żeby mała się ruszyła no i się ruszyła i wszystko dobrze :tak: kolejną wizytę u lekarza mam za tydzień a w szpitalu za trzy tygodnie. mam nadzieje że do tego czasu się nie rozpakuje :-D :-D :-D
 
reklama
Flower, Sagaa,Pflaume,Beti-gratki!!!!!:-) dziewczynki z udanych wizyt!!!!! i oby do następnej dotrzymać:tak:mi została już chyba ostatnia dokładnie 19 mam wizytę z usg i poda mi termin cesarki więc możliwe ,że około 25-29 lipca będzie cc i oby już :-)
 
BETI gratki za udana wizyte!

PFLAUME trzymam kciuki!

ja jutro tez mam wizyte i moze sie dowiem czemu mam dzis caly dzien brzuch jak kamien...choc z moja ginka, nie sadze abym madrzejsza niz dzis byla...
 
hej

ja juz po wizycie

dostalam insuline po 8 jednostek rano i wieczorem
unhappy.gif
mam nadzieje,ze zadziala choc przerazilam sie troche cala masa informacji dotyczacych hipoglikemi.....maz zostal poinformowany jak zrobic zastrzyk z glukagonu w razie potrzeby......mam nadzieje,ze obedzie sie bez incydentow,insulina zadziala a dzieciaczek przyjdzie na swiat caly i zdrowy.....na szczescie juz tak duzo do konca nie zostalo....

to chyba tyle
zaczynam od jutra......
 
reklama
Do góry