reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Nadzieja, Susmali super, że wizyty się udały i jesteście zadowolone.

Ja dzisiaj też po wizytce.
Mała waży 2,5kg w ciągu 2 tygodni przybrała 600g... :szok: Z najmniejszych jeszcze niedługo będzie największa:-D
Ja jestem równo 10kg na + więc nie jest źle:tak:
Wymaz pobrany, jutro trzeba zawieźć. A badanie gin mam zawsze z tego też wiem, że od miesiąca mam skróconą szyjkę;-)
Doktorek powiedział, że prawdopodobnie do terminu nie dotrwam i urodzę wcześniej:-)
No a kolejna wizyta będzie albo i nie bo doktor jedzie do Włoch i będzie dopiero 4 sierpnia, więc jak dotrwam to będzie;-)
 
reklama
Karolinka, Nadzieja, Susumali gratuluję udanych wizyt :tak:

My dzisiaj po wizytach w sumie dwóch, na pierwszej ściągnęliśmy pessar( o dziwo bolało mniej niż zakładanie, jak zawsze odwrotnie niż wszyscy:)), rozwarcie mam na 1 cm zewnętrzne, wewnętrzne ujście trzyma, odstawiam magnez, wymaz pobrany, zalecenia: dużo seksu i aktywność fizyczna skoro chcemy urodzić jeszcze w lipcu:-)mocz i morfologia książkowe, także spokój. A na USG: Synek pięknie zaprezentował jajka:-D waży 3368 gram, stopa 7 cm:)) no i Pan doktor twierdzi, że jeszcze z pół kilo może przybrać, łożysko stopień 2, wody ok, przepływy prawidłowe, czyli czekamy aż do nas dołączy;-)
 
reklama
Do góry