reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Słuchać gina. Na każdym leku rozrzedzajacym będzie taka informacja. Ale jeśli korzyści dla matki i dziecka są większe niż ryzyko przyjmowania leku to słuchać trzeba lekarza. A zakrzepica w ogóle to poważna sprawa ą co dopiero w ciąży zwłaszcza gdy mniej się ruszamy.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
reklama
Mamusia współczuję przezyc z glukozą[emoji58] oby teraz lepiej poszło

Emalka trzymaj się dzielnie[emoji6]

Priinceseczka myślę że lekarz wie co robi dając Ci takie leki także lepiej bierz...
 
Mamusia ja też mam problem z glukoza ale ja zawsze mam takie "szczescie" że wymiotuje przed badaniem chyba perspektywa siedzenia tam na głodnego tak się daje we znaki i od razu mnie cofa zarówno ostatnio jak i pierwszym razem. I wydaje mi się że gdybym nie zwymiotowala przed to na pewno po.

Emalka super że już po :)

Princeseczka mi jak coś lekarz daje to ja nawet ulotki nie czytam, wiem że to mało mądre ale wolę się nie schizowac.

Czekam na wieści od Linki i trzymam kciuki :*

Em ka dziękuję za wszelkie informacje, staram się jak najwięcej leżeć ewentualnie siedzieć i jest lepiej jeśli chodzi o ból krocza.
Dobrze doczytalam żeby nóg w górze nie trzymać?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Princeseczka myślę, że powinnaś posłuchać zaleceń lekarza, bo brak leków może mieć gorsze konsekwencje.
Aob dziękuję i mam nadzieje, że jutro uda się wytrzymać, bo jak nie to aż się boję myśleć, że trzeba będzie znowu powtarzać :(
Emalka brawo Ty!!!:biggrin2:
Milagros a już robiłaś tą glukozę? udało się?
 
Mamusia tak. Ja pilam dwa razy bo miałam cukier podniesiony na czczo. I lepiej mi się piło w 13tyg niż teraz :/ wydaje mi się że rozmiar dzidzi mial tu też dużo do powiedzenia.

Wcisnelas sobie cytrynę? Ja pilam pierwszy raz większymi lyczkami, drugi powoli i było gorzej. Polecam wziąć sobie jakąś dobrą książkę zeby jak najszybciej zająć myśli, drugim razem był mąż że mną i jego ciągle pytania jak się czuje doprowadzały mnie do szału i tylko przypominały :) mnie ratowała też myśl że wyjdę i pójdę na tosta hahaha :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie bez cytryny i tylko kubek wody w ciągu dwóch godzin mogłam wypić. Miałam książkę Ale tak mi się oczy kleily że ze dwie czy trzy strony przeczytałam. Potem byłam u gastrologia pojechałam po leki i wracam do domu. Leje jak nie wiem. Już czuję jak mokne pod domem.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
Miła jak siedzisz to nogi w gorze jak najbardziej ale jak najrzadziej podnosić np jak do wejścia do wanny :) w tym sesie.

Powodzenia ns badaniach postarajcie sobie czymś głowę zająć isc z koleżanka by gadać albo Zadzwonic do kogoś , ja jak siedziałam sama z tel było mi niedobrze a jak teraz Byl ze mna maz i syn to nie było czasu nawet myślec ze złe sie czuje :)))



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja juz z dzidzia wszystko w porządku oczywiście nadal mniejszy przybiera ale sporo do tylu , waga mi stoi nadal ... szyjka w porządku :) a wielki węzeł chłonny okazał się ogromnym ropniakiem dostałam ochrzan za depilację bo wszystko delikatne i włosek się wrosl przepisał antybiotyk w żelu jak w ciągu kilku dni się nie wchłonie mam się zgłosić po antybiotyk w tabletkach i skierowanie do szpitala bo będą musieli naciac go i wyczyścić eh ..
 
reklama
Potwierdzam i ja że lepiej czymś konkretnym zająć głowę[emoji6] teraz 14letnia siostra była że mną i tak pierdzielila głupoty że zlecialo [emoji6] trochę też czytałam jak juz zaczęła mnie wkurzać [emoji2]
 
Do góry