reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
no dokładnie.... trzeba coś robić bo lada moment... i nozycami trzeba będzie podcinać :(
Princesko ale mnie rozbawiłaś z tymi nogami :D hehehe... no kto by się spodziewał że gin będzie na girki patrzył :D...
 
Ja z włoskami wrastających działam pensetka i dajemy radę jakoś , ale od razu jak wyczuje zd cos sie dzieje .

Na wizycie pessar ładnie trzyma, maluszek wazy prawie 1,4kg podrósł sporo i termin z 2 listopada zrobił sie na 15 października :)
Wszystko ok:) wiec sie cieszę :)

Emalka az niemożliwe kurcze mega kolosek:) ale no jemy mięso z antybiotykami i inne gowna za przeproszeniem ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Linka fajnie że siostra dopytala a lekarz w sumie ja/Ciebie uspokoił[emoji2]
Mi póki co nie wrastaja za bardzo ale skóra jest tam podrażniona jak nigdy[emoji52]

Emka kolejny konkretny maluszek rośnie [emoji6] prawdziwy facet heh[emoji2]

Emalka wyniki cukru super [emoji2] z resztą myślę że też dasz radę z takim zaopatrzeniem [emoji6]

Milia dobrze że położna uprzedzila bo krew w ciąży to jednak zawsze duży stres...

Gaga pisała jak echo???
 
Miła ja mam szyjkę rozpulchniona, ale przed ciążą prowadziłam obserwacje i zawsze taka była. W ciąży wiadomo już nie.
Jedyne co wyczytalam to to że taka szyjka ma skłonności do skracania. U mnie lekarka w szpitalu twierdziła że to przez wypalanie, jest brzydka blizna i to przez to mogłam krwawić a po badaniu też kiedys plamilam. U Ciebie szyjka może być też słabsza po pierwszej ciąży,a z drugiej strony z taką szyjka nie musi się nic dziać;) zależy wszystko od organizmu :)


Aob ja też strasznie podrażniona az moja lekarka pytała czy mnie nic nie boli.

Emka ale duży chłop :D super :)

Linka ja podobnie jak Emka ,działam penseta jeśli coś zauważe a w ciąży niestety zdąża mi się to często ale na udach.

Emalka cukier piękny :) z anemia możemy sobie podać reke. Mi ciągle spada a żelazo przyjmuje

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny sorki bo na szybko tylko relacje zdałam.

Miła dobrze ze uprzedzała położna z rym krwawieniem i koniecznie spytaj lekarza o ta szyjkę.

Princeska jakby Ci sie skracała myśle zebys od razu dostała zestaw leków i zalecenie do leżenia :) wszystko dobrze bedzie :)

Linka wow jak uda Ci sie wytrzymać do porodu szacun hehe dostałabym na głowę :)

I do żelaza bierzecie wit c ?:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry