reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

Czyli nie ma takiej opcji że może to być problem przy USG ? Bo szukam info na net i niby pisze że może to być utrudnione...
Jestem osobą ze sporą nadwagą i nigdy, przenigdy ani przy synu ani przy córce nikt mi nie powiedział że ma problem zrobić USG połówkowe. Przy córce musiałam mieć powtarzane, ale to tylko dlatego że nie chciała się odpowiednio odwrócić, nigdy mi nikt nie powiedział że przez moją tuszę ma problem z USG więc może poszukaj innego lekarza?
 
reklama
Nie. Po pierwsze 25tc to za późno na połówkowe, bo wykonuje sie je zwykle do 22tc. Bez jaj, w 25tc to na dobrą sprawę chwila i ISG 3trym.

Nie wiem jaki sprzęt ma Twój lekarz, ale musi byc bardzo slaby, żeby nie bylo nic widać. Dziecko na tym etapie jest juz spore.

Mam nadzieję, ze nie zaplacilaś za wizytę, na ktorej Ci to powiedział. Ja sprawdziłabym czy ma certyfikat fmf do wykonywania tych badan, poszłabym do innego lekarza, a na tego zgłosila skargę, bo to niepowazne.

Mam nadwagę i w wielu gabinetach bylam badana po 22tc i nigdzie, ale to nigdzie nie było problemow z obrazem.
Nie zapłaciłam, zdziwiło mnie to
Jestem osobą ze sporą nadwagą i nigdy, przenigdy ani przy synu ani przy córce nikt mi nie powiedział że ma problem zrobić USG połówkowe. Przy córce musiałam mieć powtarzane, ale to tylko dlatego że nie chciała się odpowiednio odwrócić, nigdy mi nikt nie powiedział że przez moją tuszę ma problem z USG więc może poszukaj innego lekarza?
To mój lekarz prowadzący ciężko teraz w połowie zmienić mi na innego a ten ma dobre opinie to prywatna klinika, nie wiem co myślę bo po prostu mnie to zdziwiło
 
Nie zapłaciłam, zdziwiło mnie to

To mój lekarz prowadzący ciężko teraz w połowie zmienić mi na innego a ten ma dobre opinie to prywatna klinika, nie wiem co myślę bo po prostu mnie to zdziwiło
Mnie też to bardzo dziwi, zwłaszcza że piszesz że to dobry lekarz. Tylko że tu czas działa na Twoją niekorzyść niestety, bo im później tym dziecko jest większe i wbrew pozorom trudniej wszystko pomierzyć
 
U mnie pomimo otylosci brzusznej probowal nawet I prenatalne zrobic przez brzuch, ale ze nie dal rady tzn malo widxial to zrobil dopochwowo.
Przypolowkowych nie bylo zadnego problemu a na prawde mam duzo tluszczu na brzuchu, lekarz ewentualnie troszke mocniej dociskal w niektorych momentach glowicą jak nie bylo dobrze widac
 
Nie. Po pierwsze 25tc to za późno na połówkowe, bo wykonuje sie je zwykle do 22tc. Bez jaj, w 25tc to na dobrą sprawę chwila i ISG 3trym.

Nie wiem jaki sprzęt ma Twój lekarz, ale musi byc bardzo slaby, żeby nie bylo nic widać. Dziecko na tym etapie jest juz spore.

Mam nadzieję, ze nie zaplacilaś za wizytę, na ktorej Ci to powiedział. Ja sprawdziłabym czy ma certyfikat fmf do wykonywania tych badan, poszłabym do innego lekarza, a na tego zgłosila skargę, bo to niepowazne.

Mam nadwagę i w wielu gabinetach bylam badana po 22tc i nigdzie, ale to nigdzie nie było problemow z obrazem.
Nie płaciłam bo nie wykonał USG powiedział że za 2 tygodnie żeby maluszek urósł bo teraz ciężko widać wiem że wykonuje się do 22tygodnia ale jeśli zrobi się później to przecież chyba nie szkodzi
 
reklama
Nie płaciłam bo nie wykonał USG powiedział że za 2 tygodnie żeby maluszek urósł bo teraz ciężko widać wiem że wykonuje się do 22tygodnia ale jeśli zrobi się później to przecież chyba nie szkodzi
Jakby mozna bylo połowkowe robic w 25tc, to okienko bylpby do 25tc.

Zmień lekarza, bo ten zwyczajnie mówi bzdury.
 
Do góry