reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Linka super, że z synkiem dobrze, taka będzie słodka kruszynka z niego :)
Ojej głupia depilacja a takie problemy później wychodzą z tego, ale najważniejsze, że to nic poważnego. Oby szybko się wchłonęło:)
Tak wzięłam cytrynę ale nawet z nią było ciężko, nie lubię słodkich napojów herbatę piję gorzką bo po słodzonej mi słabo i nie dobrze. Wzięłam sobie książkę ale nie zdążyłam jej otworzyć bo wyszłam z gabinetu i musiałam wyjść bo zwróciłabym na korytarzu. Byłam z mężem ale on wiadomo przestraszony i nie wiedział co ma robić, co najmniej jakbym zaczeęa rodzić. Jutro idę z mamą bo mąż idzie do pracy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Linka bardzo Ci współczuję, wrastające włoski to straszny ból :/ mi gin też powiedziała żeby ograniczyć depilację w ciąży, a weź się kobieto do tego zmus... już całkiem bym się czuła źle.
Ważne że z dzidzia wszystko dobrze, będzie drobniejszy nie każde dziecko musi ważyć 4kg :)

Mamusia trzymam kciuki za jutro :)
Emalka mi nie pozwoliły nic pić a tak mi się buzia kleila :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
O matko linka nie wiedzialam ze az taki ropniak moze sie zrobic :-\ oby sie.sam wchlonal! A co z mniejszym brzuszkiem malego? Nie nadrobil nic do reszty ciala?
 
Basienka najlepsze ze wczoraj rano go nie było a popołudniu zaczęłam odczuwać go , no i zgrubienia i ból i jeszcze w takim miejscu ze byłam prawie pewna że to węzeł chłonny .. a to zatkał się gruczoł i taki ropniak ...
aob rośnie pomału , nie jest najgorzej ;) poczekam jeszcze te 2 tygodnie do kolejnego usg na wizycie tu i jak dalej bez zmian to wybiorę się do Krk bo nie chce im tam tylkow zawracać narazie ...
Ostatnio siostra u nich była z Zuzia pokazać mała i podziękować za opiekę podczas ciąży , i rozmawiała na mój temat ze mały mniejszy itd zapraszał mnie jak będę się niepokoić na usg bo to jeden milimetr mniej się zmierzy i wychodzi mniejsze dziecko ...
 
Linka super ze siostra zapytała, a co do tych pomiarów to prawda, duzo tez daje sprzet, lekarz, a nawet to czy lekarz ma dobry dzien i jak sie przyklada do badania ;)

Em ka cięzko mi lezeć z nogami do gory bo cięzko mi sie oddycha, ale postaram sie je jak najmniej podnosic :)
 
Linka, to pech, oby nie trzeba było nacinać.
Dobrze, że mały przybiera :)

Em Ka, Gaga jak u Was po wizytach?

Ja po cytologii oczywiście krwawię, już mi położna powiedziała zaraz po pobraniu, że jest krew, żebym się nie martwiła, że nie wchodziła do kanału, więc się nie martwię, tym bardziej, że mała szaleje.
Jedyne co, to powiedziała, że rozpulchniona ta szyjka, lekarze nigdy tego nie mówili, muszę dopytać w piątek na wizycie.
 
Dziekuje dziewczyny. Wzielam ten lek.

Linka-super ze z malutkim wszystko dobrze :-) a waga sie nie przejmuj tak jak dziewczyny lisza albo drobniejszy bedzie albo blad pomiaru :-)
Ja ostatnio weszlam na sierpniowki i tam jedna laska urodzila dzidzie 3900g jak pokazalam mezowi to powiedzial ze to dziecko jest 2 razy wieksze od jego chrzesnicy jak sie urodzila (2750g) :-) bedzie dobrze :-)
Wiadomoscia o ropniaku jestem w szoku. W zyciu bym sie nie spodziewala ze depilacja moze miec takie konsekwencje. Ja wczoraj tak sie zajelam podwoziem ze zapomnialam o nogach i jak na zlosc gin sie im zaczal przygladac ze wzgledu na te opuchniecia. Oj ale sie wstydzilam:-D az w domu pozniej ogladalam czy az tak strasznie wygladaly:-D dobrze ze mam jadne wloski to stwierdzilam ze moze tak nie widzial wszystkiego hahaha:-D

Mamusia wspolczuje Ci tej sytuacji z glukoza. Ja sie bardzo balam ale dla mnie na szczescie glukoza smakuje jak przeslodzona herbata.
Oby jutro bylo lepiej :-*

Milia- pewnie to krwawienie nie jest grozne. A o szyjke dopytaj na wizycie. Moze dlatego pojawilo sie krwawienie? Milagros chyba plamila a pozniej powiedzieli ze ma szyjke rozpulchniona.
Mnie wczoraj gin.badal i powiedzial ze pozamykane ale pytal czy w domu prowadze oszczedny tryb. Mialam wrazenie ze cos zobaczyl (moze sie skraca) i znowu nie mowi zeby nie straszyc. Ale z drugiej strony moze to tylko takie moje wrazenie bo nastepna wizyta za 4 tygodnie a nie wczesniej :-)
 
Na innym forum mamy mamusie w 35 tygodniu i synek waży wg usg z przed kilku dni 4600. W przyszłym tygodniu ma planowaną cesarkę :) A co ciekawe przy lekach które przyjmuje jest wysokie ryzyko niskiej masy urodzeniowej ;)

U mnie cukrzycy brak wyniki: 84, 107 i 102. Ale za to anemia szaleje, leukocyty, hemoglobina i erytrocyty lekko pod kreską. Zakupiłam już pietruszkę, buraczany soczek, wołowinę, jarmuż i inne. Będę poszukiwać żelaza wytrwale :|
 
reklama
Dziewczyny straszny ten ropien jeszcze w tak delikatnym miejscu , jeszcze żeby to pod pachą było a nie tam na dole eh , posmarowalam tym żelem drugi raz i pękło wyleciał sporo ropy ochyda z krwią ale żeby się zmniejszyło to nie bardzo :( Przypomniało mi się ze koleżance zrobił się też ropie po porodzie z tym ze jej odrazu jak poszła na IP nacieli i założyli drenaż i sączyl się kilka dni po wyczyszczeniu mam nadzieje ze samo się to dziadostwo oczyści , bez wizyt w szpitalu i pokazywaniu miejsc intymnych z wielkim ropniem obok :(
 
Do góry