reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Emalka wlasnie kawał dziewczynki :)))
Basia u Ciebie chłopaka super:)))

Bardzo sie cieszę :) ze wszyscgko ok :) my jutro wizytujemy i dobrze bo mam stresa bo ciagle mi brzuch twardnieje prawie przy każdym wstawaniu


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
I ja po wizycie :-)
Maly wazy juz obrocony glowka wazy 1.5 kg. Gin powiedzial ze dzieci z taka waga urodzeniowa juz przezywaja takze zblizamy sie do tych bezpiecznych terminow dziewczyny :-) termin mi teraz wyskoczyl na 15 pazdziernika.
Musze sprawdzic bialko w moczu bo powiedzial ze to z niego moga pojawiac sie opuvhniecia. I na nastepnej wizycie gbs bedzie pobierany juz :-)
Wg om u mnie 27+5
A wedlug usg 30+2
Gin powiedzial ze na nestepnej wizycie maly juz vedzie wazyl ok. 2.5kg i zleci wrzesien i bede mogla sie szykowac na porodowke:-D

Musze koniecznie sie do tej kardiolog zapisac:-)
 
Priinseseczka ale jest do przodu Twój mały, mega sprawa, zdradz mi prosze, cxym się odżywiasz, bo ja musze mojego podtuczyć. :)
Wielkie gratulacje. I super wieści przynosisz z tą przeżywalnością, ale tak czy siak niech jeszcze siedzą ten sierpień i wrzesień.
 
pomierzył wszystko u małego i mowie ,ze na ostatniej wizycie powiedział, ze jest za duzo wod i do sprawdzenia na nastepnej wizycie..i ze caly czas o tym myslalam, zeby zobaczyl teraz ile ich jest..a on tak patrzy ,kreci glowa i pyta ile bylo ostatnio..mowie ze nie pamietam a nie mam tego wydruku gdzie to bylo.. a sprawadzal to w czerwcu na polowkowych..mierzy patrzy i mowi ale jest ok..AFI 15,5cm.. i tyle. i ze polozenie miednicowe... kurde no.. palnie cos, a tu człowiek malo nie zejdzie z nerow ..wrr
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny on od poczatku ciazy szedl do przodu :-) to nie tak ze nagle tyle podskoczyl :-) wczoraj sie zastanawialam czy moze do zaplodnienia doszlo jakos wczesniej ale nie mam do tego glowy zeby nadal nad tym rozmyslac :-)
 
Princeseczka kawał chłopa, wow :D Basienka u Ciebie też :D

Iza lekarze tak lubią sobie coś palnac czasami :/

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emalka, Iza super, że wszystko w porządku :)

Basieńka, Piinceseczka duże już dzieci :) Moja pewnie też zbliża się do kg, dowiem się w piątek.
Jutro rano mam cytologię, mam nadzieję, że obejdzie się bez krwawienia, bo zejdę ze strachu, że to nie przez cyto, tylko coś się dzieje...

Em Ka kciuki za jutro. Ja już też praktycznie cały czas mam twardy brzuch, a mg biorę 3x2.

Gaga, kciuki za echo serca!!!
 
reklama
Ooo dziś tu aż miło wejść [emoji2] cieszę się dziewczyny z samych dobrych wiadomości[emoji2] a dzieci jakie już duże[emoji6]

Emka, gaga jutro za Was mocno trzymamy kciuki i czekamy na same pozytywy[emoji2]

A co do częstego twardnienia to u siebie to zauważyłam... [emoji52]
 
Do góry