reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

A ja dalej nie umiem rozpoznać tego twardnienia...jedynie tylko wtedy jak chodzę to brzuch jak kamień to o to chodzi ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mnie tak czasem łapie. Mam nadzieję że to tylko te skurcze B-H. Było dosłownie kilka przypadków. W różnych sytuacjach leżąc wstają czy chodzą. Uczucie spiecia w brzuchu A przez skórę mogłam wyczuć macice bardzo okrągłą i twarda. Trwało to z 15sekund albo i nie.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
Mila tak sle to jest wlasnie niebezpieczne mnie od tego sie Ga szyjka skróciła
A nie czułam iż az tak jak teraz bo tez brałam tylko magnez gdybym wiedziała
Ze cos nie gak os razu lykalabym nospe - tak miałam cała
Ciaze z Nikosiem , i teraz pewnie tez tak bede mieć ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Te skurcze przepowiadajace B-H mogą być od kilku do kilkunastu razy dziennie. Z reguły bezbolesne, takie właśnie twardnienie brzucha, nasza macica sobie ćwiczy. trwają nawet do 30s. A jesli sa bolące przypadki to wówczas stosować można nospę

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Em ka dziękuję, nospa na to pomaga na ból krocza już nie.

Firana mnie jak złapie to tak nawet pół godziny, dopóki się nie poloze i dopiero wtedy po czasie mija.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny ale wasze dzieciaczki już duże, pięknie już rosną :)
Emalka trzymam kciuki :)
Ja wczoraj niestety nie wytrzymałam i muszę powtarzać, aż się boję bo pewnie lepiej nie będzie. Zaraz po wypiciu było mi tak duszno i serce waliło i zwymiotowałam:sad:
 
Ja narazie przysypiam na kanapie. Mam nadzieję że uda się dotrwać do końca. Ale zgaga już mnie bierze od tego.

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
reklama
Emalka-kciuki!! Dla mnie najgorszy byl poczatek pozniej bylo coraz lepiej :-)
No w domu tece dopiero zaczely mi sie bardzo trzasc.

Dziewczyny wizytujace-kciuki za Was zacisniete i czekamy na wiesci :-)

Wczotaj gin mi przepisal jakis vessel przeciw zakrzepicy z racji tego ze opuchniecia utrzymuja sie caly czas obrebie zylakow i mowil ze to lek ktory moge brac w ciazy a na ulotce jak zwykle -nie zaleca sie stosowania tego leku w ciazy wrrrrrr.
I tak teraz sie zastanawiam sluchac gina czy ulotki.
 
Do góry