reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
DIABLICZKA
Mój pierwszy lekarz też jest dobry ale jego nie można się o nic zapytać bo się denerwuje i przyjmuje tak na szybkiego bo następne czekają bo ja prywatnie chodzę. Usg brzucha to mi nie robił do 21 tyg tylko dopochwowo tak się skupił na mojej szyjce że zapominal o dziecku więc poszłam do innego też dobrego i na dzień dobry miałam cały komplet dopochwowo brzusznie i na fotelu a na dodatek miałam usg 3d i zdjęcie wszystko w cenie wizyty i jeszcze taniej niż u tamtego
 
Ziemniaczek 1 cm to chyba faktycznie mało ... Ale to zależy od lekarza niektórzy beda kazali zrobić Ci wszystko zeby utrzymać inni nie- daj koniecznie znac co Ci powiedział Ywoj lekarz i broń Boże nie zaśmiecasz to przeciez efekt wizyty :) a jestesmy tu po to by Sobie pomagać na tyle ile to możliwe . Doczytałam no normalny gość do piątku sikaj jak najmniej :) wiem ze leżenie trudne przechodziłam to w pierwszej ciazy ale na początku natomiast warto :)

Diabliczka mi podwójnie :) na dwie nogi poproszę :)







2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ziemniaczek przeczytałam Twoja historie i mam nadzieje ze wszystko pójdzie w jak najlepszym kierunku. Ja z kolei byłam wczoraj na wizycie i mam rozwarcie szyjki macicy 1,75cm i na początku pani doktor powiedziała ze nie mamy czym sie martwić ze zadzwoni do specjalisty i zobaczymy co powie. Nie minęło 20 min zadzwoniła do mnie i odrazu kazała mi przyjechać po tabletki dopochwowe mam leżeć do czwartku. W czwartek mam usg i jeśli szyjka wciąż bedzie otwarta założą mi szew. Czy jeśli założą mi szew to czy wciaz moze cos sie stać z dzieckiem? Jak na wczorajsze badania mój chłopczyk ma sie swietnie ale jestem przerażona :( każde ukłucie w brzuchu już odrazu reaguje... Mały rusza sie jak szalony... Ale wciaz mam łzy w oczach i strasznie sie boje tym bardziej ze pierwsza dzidzie w 7 tygodniu poroniłam :(


 
reklama
Do góry