reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Dziewczynki trzymam kciuki za udane wizyty. I za szyjki oby były dluuugie. I niech maleństwa pięknie pozują z każdej strony!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach, trzymam kciuki! :)
Ziemniaczek - domyślam się że pocieszanie nic nie da, ale musisz wierzyć, że będzie dobrze. Zobaczysz, że w listopadzie pochwalisz się nam zdjęciem swojego Maleństwa i wszystko będzie dobrze ;*
 
PATRYSKA153 ;)
Masz inną sytuację niż ja, bo ty masz rozwarcie a ja mam niewydolność szyjkowo ciśnieniowa, to już najgorsze z możliwych. Żeby donosic ciąży trzeba naprawdę dużo wyrzeczeń a nawet to nieraz nie pomaga.
Ty jesteś w lepszej sytuacji dzięki Bogu więc nie musisz aż tak bardzo się martwić ale oczywiście musisz uważać i kontrolować bo to też nie przelewki. Ja nie wiem czy mam szans donosic bo co tydzień ta szyjka jest krótsza teraz robi cm niestety.
Ja mam szew założony ale słyszałam że nie można zakładać szwu jeśli jest rozwarcie, ale pewnie u ciebie założą jeśli zlikwiduja to rozwarcie tab rozkurczowymi. Życzę Ci wszystkiego najlepszego.
 
reklama
Do góry