reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Milagros -haha odważna ta Twoja Malutka i nie wstydzi się :) moja córeczka też się pochwaliła szybciutko :)
Ziemniaczek - uda się na pewno musisz w to wierzyć i nie załamywać się. Trzymam mocno kciuki!
Milenka - trzymam kciuki za wyniki :)
 
Ostatnia edycja:
Ziemniaczki bardzo współczuję ci kochana ! Mam nadzieje że wszystko skończy sie pomyślnie inaczej nie może być!
Dziewczyny powodzenia na wizytach !

W weekend bylam nad morzem i wyobraźcie sobie że miałam takiego pecha ze spotkalam mojego byłego, ojca dziecka tak sie zdenerwowałam że do dziś mam bóle w podbrzuszu, wogole chodzić nie mogę bo brzuch twardnieje i mało tego czasem kłuje mnie. Ruchu czuje o to porzadne kopniaki dobre chociaz to.Połówkowe mam na poniedziałek, poszlabym juz teraz w czwartek bo przyjmuje w pn i czw ale to znow za wczesnie na polowkowe i nie wiem zostaje mi przelezec plackiem do poniedziałku.
 
Koalka jakąś niemiła sytuacja wyszła ?

Mamusia coś czuje że złośliwa bedzie jak mamusia już ojcu współczuję :-D
 
reklama
Milagros24 nie miła sytuacja bo zostawil mnie po tym jak zaszłam w ciąże, stwierdził że bardzo mnie kocha i możemy być szczęśliwi i że opłaci zabieg wiadomo jaki, i dziecko to owszem za 3 4 lata zrobimy sobie nowe. Szkoda słów. Wynikła wymiana zdań które bardzo mnie zabolały i mało tego jego zachowanie mnie denerwuje. Płakałam przez drania z godzinę i jak wrocilam do domku to zaczęło mi sie te skurcze i twardnienie a jeszcze kilka dni wczesniej chwaliłam sie koleżance ze wogole nie czuje ciąży że mam świetne samopoczucie nic mnie nie boli. Od niedzieli nospa magnez i nic nie pomaga :(
 
Do góry