reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Milagros ja leżę i leżę ale szyjka i tak się skraca poduszkę też mam pod pupa jak dziewczyny radziły bo lekarze mi odradzili leżenia bo dostanę zakrzepicy żył i coś tam z jelitami będę mieć jakieś zatwierdzenia ale ja ich nie słucham i leżę dalej.

Nie lubię szpitali ale powiem wam że bym tam poszła z chęcią i polezala chociaż do 30 tyg. Czułabym się bezpieczniej no ale oni mnie nie chcą w szpitalu zaraz zadzwonię do mojego lekarza o zapytam go co mam robić że od tego tyg szyjka skrocila mi się pół cm leżąc zobaczymy co powie może do szpitala mnie wezmie. Jak się czegoś dowiem to dam wam znać
 
reklama
Ziemniaczek a gdzie mieszkasz?
moja mama wtedy lezala na Unii Lubelskiej w szczecinie, kolezanka ostatnio znow na pomorzanach bo mala za malo wazyla. bez problemu ja przyjeli lekarz jej tylko skierowanie napisal.
 
Ziemniaczek, dziwni ci lekarze, są przecież leki przeciwzakrzepowe jeśli jest taka potrzeba, nie wiem, jak lekarz może powiedzieć kobiecie ze skracającą się szyjką, że ma nie leżeć, bo zakrzepica się zrobi i że ma się modlić o cud, żeby donosić ciążę... Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoją dzidzię!

Katerineczka, może ona po prostu nie potrafi zbadać serca. Moja mała miała 300g i lekarz wszystko zbadał. Pytałam go, czy powinnam pójść jeszcze na echo serca, bo wg tego co ktoś tu wklejał o tym badaniu wskazaniem jest np. Zespół Downa w poprzedniej ciąży, to on mi powiedział, że lekarz powinien serce zbadać na połówkowym, a jak nie potrafi, to kieruje na echo albo jak chce dodatkowo zarobić. Bo to wszystko na połówkowym się sprawdza, w poprzedniej też miałam na połówkowym.
No ale jak serca nie zbadała, to wybierz się do kogoś innego.
 
Mila ja jestem z Koszalina mnie też to dziwi że mam nie leżeć dlatego ja ich nie słucham i leżę wole chyba posłuchać siebie i dziewczyn na forach. właśnie zapisalam się na wątek o szyjkach jak EMALKA radziła nawet nie wiedziałam że to forum jest. Tylko że tam jest ponad 800 stron nie będę od początku czytac mam nadzieję że mnie przyjmą i doradza jak wy.
Nie będę wam już zasmiecac wątku bo to przecież tylko o wizytach a nie o mojej szyjce jeszcze raz dzięki za pomoc.
Odezwę się po wizycie
 
Ziemniaczek jestesmy tutaj tez od tego zeby sie wspierac a nie tylko dyskutowac o kolorowej stronie ciazy i macierzyństwa ;)
 
Ziemniaczek absolutnie nic tu nie zasmiecasz. A jedynie dzielisz się swoją historią. Wiadomo że się stresujesz jeśli możemy pomóc - pisz. Śledzenie forum to też sposób na zabicie wolnego czasu jaki został do przelezenia.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjść wcześniej czyli w piątek i zobaczymy co dalej, mam nadzieję że da mi skierowanie do szpitala i żebym polezala tam do 30 tyg czyli 7 tyg. Wątpię ale może coś poradzi mam dobrego lekarza którego mogę zapytać się o wszystko nawet o dupie marynie hehe. Powiedziałem mu że tamci lekarze kazali mi chodzić a on ze nigdy w życiu zero ruchu WC i do łóżka.
 
Do góry