reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

ivi - plamienie zauważyłam wczoraj wieczorem podczas oddawania moczu a dokładnie na papierze toaletowym. Jeśli mam opisać dokładnie to jak dla mnie było to tak jakby mi się zaczynał okres, z tego wszystkiego nie potrafię określić czy to czerwony śluz czy krew, ale raczej to pierwsze. Bylam bardzo zdenerwowana. Założyłam na noc podpaske o 2 w nocy wstałam do toalety i krew była brązowo czerwona ale w niewielkiej ilości. Zmieniłam na nowa, rano o 8 miałam jeszcze mniej plamien brązowych i pojawił sie skrzep na podpasce. Mam wrażenie, ze te plamienia sa coraz mniejsze. Nawet nie pojechałam dzis rano na badania, ponieważ wolałam nie ryzykować i lezec w dalszym ciagu ( tak zalecił mi wczoraj lekarz, jeśli plamienie by nie ustało).
 
reklama
Patka - trzymam kciuki i dobry znak chyba że to plamienie nie narasta.. I czekam na wieści z wizyty!!
 
Gratuluje wszystkich pieknych maluchow!! ;*

A ja na sam wieczor zostalam polozona do szpitala... Bez sensu.. Bede pewnie tkwila przez weekend, bo jutro maja pelen plan na zabiegi... Nie rozumiem dlaczego nie moglam wrocic do domu i przyjechac na planowany zabieg.. Myslalam ze ze skierowaniem tak to wyglada :(
 
Gosiu bardzo mi przykro nie ma chyba nic gorszego niż czekanie w obcym miejscu ...

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Gosiu jejku, przykro minbardzo słysząc ze tak to wygląda u Ciebie.. Dziwne to bardzo, że Cię dodatkowo tak męczą, Tule bardzo mocno..
Jak Cie przyjmowali to nie powiedzieli, że taka kaszana z tego będzie?
 
Pierwsze co weszlam to babka zaczela mi wypisywac karte, ktos sie jej zapytal czy mnie przyjmuja to powiedziala ze tak.. To ja w szoku i mowie "czy ja musze zostac? Nie moge przyjechac tylko na zabieg?!" A oni ze nie, bo mam skierowanie, musi mnie przebadac anestezjolog, lekarz i dopiero zadecyduja kiedy zabieg, bo to nie jest zabieg ambulatoryjny.. Rece opadaja..
Leze na 6os ali ze starymi babciami ktore chrapia i tylko sie denerwuje :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsze co weszlam to babka zaczela mi wypisywac karte, ktos sie jej zapytal czy mnie przyjmuja to powiedziala ze tak.. To ja w szoku i mowie "czy ja musze zostac? Nie moge przyjechac tylko na zabieg?!" A oni ze nie, bo mam skierowanie, musi mnie przebadac anestezjolog, lekarz i dopiero zadecyduja kiedy zabieg, bo to nie jest zabieg ambulatoryjny.. Rece opadaja..
Leze na 6os ali ze starymi babciami ktore chrapia i tylko sie denerwuje :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Biedactwo :* ja bym nie zasnęła... Nienawidzę tego chrapania. Wiesz dobrze że chcą zbadać, ale przecież musisz się jakoś przygotować chociażby wziąć bielizne..

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Juz mi mama wszystko przywiozla, bo siedzialam z tz na izbie przyjec i pozniej czekal ze mna...
Ja jak ktos chrapie albo glosno oddycha to odrazu mam ochote wszystko rozniesc i placze.. Nie wiem jak ja tu zasne :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry