reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Dobrze Cię rozumiem,bo mój glosniej zacznie oddychać i go budze

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
GOSIA bardzo mi przykro i tak jestes mega dzielna... ja tez nie cierpię chrapania... nie zasne nawet jak ktos dyszy... musisz sobie wlaczyc jakas muzyke i to zagłuszyć...mi pomgly raz zatyczki do uszu takie zwykle z apteki....:-(
 
Gosiu współczuję i jestem z Tobą

Milagros dziękuję że zauważyłaś moje posty ;-)

Gratuluję udanych wizyt, cieszę się z wami, naprawdę ;-)

Linka super duża dzidzia, to będzie Twoje 4 dziecko? Na avatarze wyglądasz bardzo młodziutko
 
Lilith wcześniej miałam robione usg w czwartym tygodniu i był czwarty tydzień i tak też wychodziło z usg wiadomo bez serduszka później byo usg w 6 tygodniu crl było 6.6 mm wydawało mi się duże no ale dzieci kolo 4 kilo rodziłam wiec przyjęłam do wiadomości ze dużą dzidzia będzie a wczoraj szok przeżyłam , tyle moje ze więcej za mną :) nie byłam na prenatalne usg teraz na gwałt musze dzwonić do takiego chama z mojego miasta i prosić żeby mnie na gwałt przyjął i 250 mu oddać ...
Dorota to moje 5 dziecko jeszcze mam Jasia 2 letniego
 
Linka a jednak musisz isc do tamtego co nie chialas:-\ szkoda no, ale jak taki duzy bobo juz :-)

Gosiu wspolczuje..:-\ musisz swoje wylezec zeby kase za Cb dostali.. a to rozumiem, ze jestes na ginekologii a nie patologii ciazy? na chrapanie stopery wlasnie..
 
Emka z miesiączka umie kłopot jest ja miałam plamienie 27.11 tamtego roku mam w karcie termin porodu 03.09 potem 07.11 z pierwszego usg a teraz nie zmieniała juz. Ja nie miałam miesiączki odkąd zaszłam w ciążę z jasiek :) po porodzie byłam na zastrzykach depo provera później przeszłam na tabletki z tym ze miesiączka nie wróciła . Dołączyła do was z data z pierwszego usg czyli 07.11 . Jak pisałam dzidziuś nie był planowany a teraz nie mogę się juz go doczekać. Teraz na razie nic nie zmieniam suwaka jak mi się uda załatwić to prenatalne to termin będzie najdokladniejszy
 
reklama
Gosia a właśnie tak szukałam, szukałam i doszukać się nie mogłam tego zdj :p

Lilith ja nigdy nie miałam nic takiego przed cytologia. W ogóle pierwsze słyszę.

Linka przecież jesteś "tutejsza" :-) nie jednej z nas się pewnie jeszcze termin usg przesunie :-)

Gosia, ale masz przejścia z tymi szpitalami. Tez bym się wściekla.
 
Ostatnia edycja:
Do góry