reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Netta super że wszystko dobrze :)

Dorota w sumie zaszla bez większych problemów,druga ciążę poroniła ale trzecia donosiła normalnie, mysle że będzie dobrze :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez nie widzialam, zobaczę później na zamkniętym ha.


Netta gratuluję! Ty masz dzis 10+2, to ciekawa jestem jak było widać bo to jak ja.

Ja chyba mam najpóźniej Prenatalne.. Wedle terminu ze szpitala 13+4 a swojego 13+3..

Eee u Ciebie + 3 hihi, to jak u mnie w karcie, bez znaczenia ale ciekawość zżera..
 
Gaga masz jeszcze czas, mi chodzi o czas..robi się do max 13+6.


Zas mam pytanie ha. Słyszałam, że przed cytologia w Pl podaje się kobieta globulki lub krem, którym trzeba smarować szyjkę, bodaj 2 tyg przed umowieniem na wizytę. Babcia mi o tym mówiła, jednak matka i ciocia tez maja tak robione. Czy u Was też tak to wygląda? Może to się tyczy starszych osób? Choć wiek np. 45 lat to mlody wiek..co innego te 60.
Chodzi o przywrócenie flory przed badaniem.
 
A wiec ja po badaniu i czuje lekki niedosyt i zdziwienie.. nie dostałam zięcia bo dzidziuś zbyt ruchliwy... z dzidzia wszystko ok piękna jest fikala koziołki.. a moje zdziwienie jest takie iż wyszedł 13 tydzień przeziernosc itd wszystko 13 szok , crl 64.00mm , termin porodu 20.10 . Mam nadzieje ze mogę u was zostać
 
reklama
Do góry