reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Lilith żadnych globulek nigdy nie dostałam a robiłam cyto u różnych lekarzy

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Linka super duża dzidzia :D a plci nie widzieli ?[emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Za każde info serdecznie dziękuję.


Linka jak Ivi pisze, nie oddamy Cie!!
A co Ci mówili na poprzednim usg? Dużo maluszek nadrobil? A z om to jak?
Ważne, że wszystko dobrze i taki duży juz mieszkaniec wow. Znowu musisz suwak zmienić haha. Juz masz Prenatalne za sobą? Wielkie gratulacje!!!
 
Cześć Mamuśki !
Od kiedy dowiedziałam sie, ze jestem w ciazy biorę Duphaston 2x1, czyli od połowy 5 tygodnia.Na początku 8 tygodnia po badaniu usg okazało sie, że wystapiło odwarstwienie kosmówki 0,44cm na 1,85cm i krwiak.Dziecko wtedy miało 1,17cm. Nie miałam żadnych plamien. Lekarz zalecił leżenie przez 2 tyg i w dalszym ciągu branie duphastonu i oczywiście kwasu foliowego, magne B6. Jutro mija dwa tygodnie mojego leżakowania. Wczoraj wieczorem podczas oddawania moczu zauważyłam krew. Odrazu zadzwoniłam do lekarza i kazał mi zwiekszyć dawkę duphastonu 2x2. Przez noc wygladalo to jak plamienie. Niestety występuje w dalszym ciagu. Mam tez problemy z zaparciami i wczoraj jak położyłam sie na boku to bolał mniebrzuch wlasnie po bokach tak jakby cos mnie ugniatalo. Jutro mam wizytę tak czy inaczej,planowana juz od 2 tygodni. Jest czym sie martwić ? Nigdy wcześniej nie miałam żadnych plamien .Wyczytałam tez ze w pierwszym trymestrze możliwe jest plamienie w okresie występowania miesiączek. Obecnie dzis zaczął sie 10 tydzien . Dziewczynymiałyście taki przypadek ?
 
Jeszcze bedziecie mialy dosyc zdj mej królewny haha :D
Linka no pewnie ze zostan pewnie kilka z nas na pazdziernik przejdzie lub na grudzien :) A dzidziolek jaki duzy ale super :)
Patkak Ja mialam plamienie raz ale u mnie nie wiadomo skad biore duphaston od wczoraj 2*1 a zaczynalam 4*1 . Plamienie sa zawsze mega stresujace bo nie wiadomo skad sie biora,ale dobrze ze jutro masz wizyte i napewno lekarz Cie uspokoi ;)
 
Dziękuję Wam za podniesienie na duchu . Tak jak narazie bóle mi przeszły same, nie zażywałam żadnej nospy.
Jestem dobrej myśli. Dam znać jutro po wizycie.
 
reklama
Patkak - to moja czwarta(piąta) ciąża z plamieniami więc czuje się prawie jak ekspert w tym temacie :D Pytanie nr jeden: czy to plamienie było czerwone/różowe/żywoczerwone czy "brązowe"/"brudne"? Czy było go bardzo dużo czy coś na zasadzie "brązowych upławów"?

Zasada z plamieniami we wczesnej ciąży jest taka, wg tego co mi gin zawsze mówi: brązowe są raczej(!) niezagrażające - ale oczywiście wymagające kontroli, natomiast czerwone, różowe, "świeże" - są wskazaniem do natychmiastowego udania się na IP.

Jeśli było brązowo, to można podejrzewać iż "schodziły" te resztki które się zgromadziły po tamtych problemach.. Ale dopytaj jutro porządnie gina, może coś jeszcze wynajdzie.. I koniecznie daj znać co z tą kosmówką!

aha - bóle po bokach i nawet w podbrzuszu są raczej normalne, bo w ciąży wszystko zawsze boli i nigdy nie wiadomo z jakiego powodu ;) o ile bólom nie towarzyszy czerwone krwawienie i nie są diabelnie silne to też mi gin mówiła żeby się nie przejmować, tylko wyluzować i jeszcze więcej odpoczywać :)
 
Do góry