reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Lilith, ja na prenatalne najpierw zapisałam się dopiero na 13+6, bo nie było wczesniej terminu do lekarza, do którego chciałam, a zapisywałam sie w 6tc! Na szczęście on przyjmuje jeszcze w jednym miejscu i udało mi się zapisać na późny wieczór 4.05, to będzie równo 13tc.
A dziś mam pierwszą w życiu wizyte u gin na NFZ (dotąd chodziłam jedynie prywatnie), stresuję się i nie wiem, czego się spodziewać, no ale chciałabym trochę chociaż badań porobić za darmo.
Milagros, kciuki

Dorota, przykro mi, trzymaj się... U mnie tak samo było z pierwszą ciażą - w 6 tygodniu już było serce, a w 9 jak poszłam na wizytę, dziecko nie żyło :(
 
Lilith ja tez nigdy przed cyto nic nie robilam..

Linka to ty masz tych terminow sporo, ale nie puscimy Cie stad juz :-D


Dorotko to jeszcze bardzo swieza rana... i jeszcze troche potrwa dochodzenie do siebie.. ale wierze, ze uda Ci sie i ze przyjdzie taki dzien w ktorym znow bedziesz szczesliwa...
 
Aob66 dla mnie najbardziej prawdopodobny jest z pierwszego usg czyli 07.11 wiadomo wtedy fasolki są mniej więcej takie same później różnie maluchy przybieraja a ze moje wszystkie dzieci ważyly ok 4 kg przy porodzie wiec ta data z usg będzie mi się szybko zmniejszać
 
Linka mój maluszek miał 6+2 ( 6+4 wedle terminu obecnego, na suwaku mam inny) 6,23mm. A żaden inny lekarz by się nie znalazł? Ja byłam pewna, że wczoraj miałaś NT robione. Wspolczuje tego chama..

Miła powodzenia wiec. Recenzje czytalas? Może niezły lekarz? No a Prenatalne fajno, ze przelozylas.

Dorota, ja wczoraj byłam niekuma i prawie nic nie pisałam, post Twój przeczytalam. Czytałam o tym. Widzę, że są różne przypadki gdzie podaje się ten hormon wzrostu. Ponoć ciężko o niego. A jak cora na to patrzy?
Za rok kochana również będziesz pamiętać, juz zawsze..z tym, ze teraz dużo bardziej boli..

Milagros kciukasy!! Chwal się bo my ten sam czas oo.


Gosia tez nienawidzę chrapania..mojego z łokcia wtedy zawsze wale bo ile można.. Dużo si tam nacierpisz..jak dzis??
 
Zalozyli mi te tabletki poronne, ile sama poronie tyle poronie, moze w calosci i moze obejdzie sie bez zabiegu.. Ale watpie.. Teraz dopiero bede cierpiala jak skurczów dostane i krwotoku :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorota, Gosia strasznie Wam współczuję, nawet nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :( Źycze Wam mnóstwo siły i optymizmu ♡♡♡
A wszystkim wizytowym gratulacje :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widzalam tu, że zdania są podzielone bo ta szyjka..rany, tak czy inaczej paranoja dwa w jednym.. Trzeba się godzić na to? Gosiu Twój jest z Tobą? Parodia tak przy tych babach cierpieć..
 
Do góry