reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Dziewczyny fajnie że wizyty udane
Karolcia ja 27 wyciągam pesar też się zastanawiam jak to będzie ale najważniejsze że po świętach że jeszcze dobrego pojem:-D
 
reklama
Malutkans - uf... dobre wieści bo wiesz My praktycznie mamy ten sam termin ;-)
Donia - super :-)

Dziewczyny błagam wytrzymajcie do stycznia i do swoich terminów bo mam pietra coraz bardziej.
 
Hmmm... wróciłam dziś ze spotkania z Panią neonatolog w szkole rodzenia i zastanawia mnie kwestia posiewu na paciorkowce. Czy Wy miałyście wykonywane takie badanie?

Poza tym czy Wy też macie opuchnięte stopy po wstaniu rano z łóżka?
 
Ostatnia edycja:
Hmmm... wróciłam dziś ze spotkania z Panią neonatolog w szkole rodzenia i zastanawia mnie kwestia posiewu na paciorkowce. Czy Wy miałyście wykonywane takie badanie?

Poza tym czy Wy też macie opuchnięte stopy po wstaniu rano z łóżka?

Ja mialam ostatnio pobierany wymaz z pochwy tzw. bakteriologie na badanie, czy wody plodowe nie maja bakterii, ale nie wiem czy o to pytasz :-)
 
Hmmm... wróciłam dziś ze spotkania z Panią neonatolog w szkole rodzenia i zastanawia mnie kwestia posiewu na paciorkowce. Czy Wy miałyście wykonywane takie badanie?

Poza tym czy Wy też macie opuchnięte stopy po wstaniu rano z łóżka?
Mój GIN mi powiedział, że takie badanie się robi miedzy 35-36 tygodniem.Ja będę akurat miała 3.I na wizycie.Najlepiej się spytaj-ja się spytałam, to mi GIN powiedział,że nie ma szans żeby zapomniał:-D.Ale ja i tak wolałam sama wybadać co i jak:). A co do opuchniętych stóp/nóg to ja mam najczęściej wieczorem-kostek wtedy ani widu ani słychu:-).Rano raczej tego nie zauważyłam,raczej lekko spuchnięte palce u rąk
 
Dziewczyny fajnie że wizyty udane
Karolcia ja 27 wyciągam pesar też się zastanawiam jak to będzie ale najważniejsze że po świętach że jeszcze dobrego pojem:-D

A powiedz mi kochana jaką miałąś długość szyjki w momencie założenia pessara. Mnie troszkę ogarnia panika bo słyszałam że po wyjęciu to różnie bywa. Potrafią kobietki wtedy urodzić lada moment ale czasem też prawie dotrzymać do terminu.
 
My już po dzisiejszej wizycie , wyniki świetne! Gin pobrał wymaz do badania, za tydzień będzie wynik ;)
Wszystko zamknięte, opuścił się brzuch, mam odstawić już luteinę bo ciąża "donoszona"
.. za tydzień (28.12) kolejna wizyta ;-)Waga przez tydzień podniosła się o 0,74gramy czyli ogólnie mam na plus 10,8 kg..
jak dobrze że to już koniec ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Właśnie wyszłam ze szpitala. pojechałam w niedzielę na IP bo wystraszyłam się tego swędzenia no i mnie zostawili ( i tak miałam się stawić w poniedz rano) Wyniki mam dobre i najprawdopodobniej przy braniu tego fenoterolu dostałam uczulenia na mandarynki i stąd to wszystko, także wyleczyłam się z mandarynek.. :) Szew miałam ściągniety wczoraj,badanie dzisiaj rano przed wyjściem i mam wszystko pozamykane ale muszę uważać bo w każdej chwili moge się rozlecieć :)) taka mała bombka..
 
Do góry