reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

ja juz po wizycie :) maly wazy cos ok 3 kg lekarz poiwedzial ze raczej ni eurodze w tym roku :-) a tak to wszystko w porzadku skurczy juz tez nie mam aaaa i odstalam papierki jakbym ni ebyla pewna czy leca mi wody to mam przylozyc:p powiedzialam poloznej ze sie boje ze bedzie to woda a ja bede myslaa ze jakas wydzielina a ona poleciala i przyniosla garsc papierkow:-):-)
 
reklama
ależ Wy piszecie, nie sposób nadrobić
melduję, że jestem po monitoringu, malutka spała cały czas i wszystko w normie, teraz do gina 4 I. Ale co mnie zdziwiło to na dzień dobry dostałam kubeczek i musiałam nasiusiać :), może tu takie zwyczaje, że zamiast dowodu siuśki się zostawia :-)
a muszę Wam powiedzieć, że moja niunia to wyjątkowo jest grzeczna, cały czas spi, budzi się żeby coś podjeść i rooooośnie

a teraz lecę Was nadrabiać :)
 
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt, wygląda na to że spokojne swięta przed Wami:-) Ja wizyta w czwartek i mam nadzieję usłyszeć że nic się jeszcze nie dzieje:-)
 
Ja mam wizytę 30 grudnia i zaczynam mieć pietra bo bardzo możliwe że lakarz właśnie na tej wizycie wyjmie mi pessar więc zacznie się stresówka bo to różnie podobno bywa po wyjęciu.
 
reklama
Do góry