reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Marcia noo kurcze wiesz jak mi szybko leci ta ciaza :-) myslalam ze bedzie wolno bo calymi dniami sama w domku siedze a tu niespodzianka niedlugo polowa:szok:
ale sie ciesze bo nie moge sie doczekac mojego bejbiatka na swiecie juz:-)
 
reklama
Marcia noo kurcze wiesz jak mi szybko leci ta ciaza :-) myslalam ze bedzie wolno bo calymi dniami sama w domku siedze a tu niespodzianka niedlugo polowa:szok:
ale sie ciesze bo nie moge sie doczekac mojego bejbiatka na swiecie juz:-)

najgorsza bedzie zima/listopad,grudzien/;/ bedzie sie dłyzyć jeszcze wielki brzusio przeszkadzac...;/
 
Asteria, nie bądź pesymistka! Nie będzie się dłużyć, bo są fajne książki na świecie, bo są filmy. No i kanapy i poduchy, żeby nam było wygodnie, poza tym święta jeszcze w międzyczasie, więc na pewno szybko zleci.
Moja wizyta za tydzień. Też bym chciała poznać już płeć... A w tym tygodniu muszę jeszcze podskoczyć na badania :/
 
A ja byłam dziś u lekarza :) Niestety jeszcze nie widać czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Ale na szczęście malec jest zdrowy i ma wszystko na miejscu. Dziś pierwszy raz widziałam jego buźkę (jakoś tak się udało wycelować) i muszę przyznać że moje maleństwo jest po prostu prześliczne :-) Przyjrzałam się też kręgosłupowi, żołądkowi no i oczywiście serduszku. To niesamowite że tam faktycznie jest mały człowiek :) Niestety tym razem na zdjęciu z usg niewiele widać :(
 
A ja byłam dziś u lekarza :) Niestety jeszcze nie widać czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Ale na szczęście malec jest zdrowy i ma wszystko na miejscu. Dziś pierwszy raz widziałam jego buźkę (jakoś tak się udało wycelować) i muszę przyznać że moje maleństwo jest po prostu prześliczne :-) Przyjrzałam się też kręgosłupowi, żołądkowi no i oczywiście serduszku. To niesamowite że tam faktycznie jest mały człowiek :) Niestety tym razem na zdjęciu z usg niewiele widać :(

To dobrze dzidzia zdrowa;)
 
a mam pytanie do Dziewczyn, które chodzą na kasę chorych do ginekologa, czy zdjęcia z usg lekarz daje z własnej woli, czy trzeba go o to poprosić?
 
a mam pytanie do Dziewczyn, które chodzą na kasę chorych do ginekologa, czy zdjęcia z usg lekarz daje z własnej woli, czy trzeba go o to poprosić?

wszystko zalezy od lekarza ale rozniez od sprzetu bo nie wszystki usg maja mozliwosc druku albo poprostu nie maja toneru - u mojego jest tak ze nie ma toneru i ale ja na usg chodze z tel i sama sobie na tel robie fotke (sciagnelam pomysl od jednej z dziewczyn):)
 
widziałam, że mój lekarz ma sprzęt z możliwością wydruku, więc chyba go po prostu spytam na następnej wizycie czy mi da zdjęcie, a jak nie to zrobię tak samo i "pykne" fotke telefonem.
 
reklama
a mam pytanie do Dziewczyn, które chodzą na kasę chorych do ginekologa, czy zdjęcia z usg lekarz daje z własnej woli, czy trzeba go o to poprosić?

U mnie jak na razie po pierwszym USG dostałam wydruk, teraz czekam na drugie.
Ale każda mama u nas w szpitalu dostaje wydruki USG dla siebie, a drugi wydruk trafia do lekarza od razu.
 
Do góry