reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Sarat!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!! HURRRA!!!!!! NASZE PRZECZUCIA SIE SPRAWDZILY!!!!!! CIESZE SIE Z TWOJEGO SZCZESCIA!!!!! NIECH DOMINIK ZDROWO ROSNIE I WIERCI SIE U MAMUSI :))))) Poglaszcz brzusio od cioci :*******
 
Jestem w 22 tygodniu ciąży i w dalszym ciągu nie wiem kogo noszę pod serduszkiem czy córkę czy syna. To będzie moja druga pociecha. Pierwszego mam synka to teraz mogła by być córcia chociaż płeć nie ważna oby było zdrowe to najważniejsze. Z Filipkiem wcinałam tylko zapiekanki z mięsem i warzywami, byłam piękna, wyglądałam kwitnąco o tutaj jem słodycze i wyglądam tak średnio chociaż znajomi mówią mi, że wyglądam po prostu normalnie. Mamy, jak myślicie po moim opisie czy regułą są przesądy, których jest pełno???? USG mam dopiero 19 września. Anna
 
reklama
Do góry