reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
piękny bobas:D wcale się nie dziwię, że ręce Ci się trzęsły:p ja wczoraj po raz pierwszy się mało nie popłakałam na usg jak dzidziuś mi ręką pomachał:p
 
Moja mała
usg 18.08.2011 20tc.jpg

Anielkaa
gratulacje, śliczny dzidziuś
Anastazzja niedługo zobaczycie co będzie, najważniejsze, że maleństwo zdrowe
Asteria jak wizyta?

Moja mała całe usg przespała, raz tylko trochę się przekręciła, popłakałam się ze wzruszenia po wyjściu z gabinetu, kamień z serca mi spadł
bardzo wszystkim dziękuję za gratulacje :happy:
 
Ostatnia edycja:
Iga po przeczytaniu Twojego posta az mi się oczka zaszkliły :) Musialaś być przeszczęśliwa :) miło się czyta takie wiadomości :) a Twoja mała jest cudna :) jak to sie mówi: malutka jesteś wielka :)
Chapicha serdecznie gratuluję dziewuszki :) niech się Wam chowa zdrowiutko :)
 
reklama
:) czyli dziewczynki tez beda rodzic sie w tym roku :) GRATULACJE!!!!
anielkaa iga wspaniale zdjęcia.
a moj na wizycie tak sie krecil ze nie mam zdjecia zadnego buzki. moze za miesiac sie uda zlapac jakos go ladnie bo bym chciala miec te 3D. dla Marcelka mam takie wlasnie z 22tc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry