reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
My po wizycie;) wszystko ok:) dzidzia wazy 275 g ma sliczny buziaczek ale juz na fotke nie bylo okazji :) zabradzo Pan dr zaczol zajmować sie moim Ł i nie mialam kiedy zrobic fotki bo wszystko chciał mu pokazać;)
a co do tego co między nóżkami P. dr stwierdził, że nie bardzo sie chce pokazać dzidzia ale wydaje mu się że będzie Nina:) potwierdzi mi może na 100% 5 wrzesnia;)
 
Asteria super wieści
a dlaczego tak często masz USG, to już tak trzeba?
ja mam dopiero 12 IX, a poprzednie w 14 tc, już tęsknię za widokiem maleństwa
 
ale moja ginka nie robi przy każdej wizycie, bo mówi, że badanie USG dziecko odczuwa jak przejeżdżający nad uchem pociąg i rzeczywiście widziałam jak maluch buźkę rozdziawiał jak by płakał podczas badania
u mnie teraz mierzy tętno dzidziusia
 
Asteria super wiadomosci!!!!! GRATULACJE!!!!! Niech mala ksiezniczka zdrowo rosnie!!!!!

Ja tez mam usg przy kazdej wizycie, kiedys mowiono o szkodliwosci, ale nowej generacji sprzet nie szkodzi i nie przeszkadza malenstwu, i fajnie, ze mozna go podgladac za kazdym razem :))))
 
Gratuluje wspaniałych dzidziusiów:-) , moja lekarka też mówi że nie należy tak często robić USG.:-( Jak w sierpniu poszłam prywatnie bo się stęskniłam za dzidzią i martwiłam to lekarz w luxmedzie też był zdziwiony po co przyszłam w 16 tygodniu jak byłam w 12 tygodniu i było ok i zalecił aby trzymać się terminów państwowych to znaczy 12 tydzień, 22 tydzień i 30 a dalej według potrzeb. :rofl2:
Co prawda mówią że usg nie szkodzi maleństwu ale też nikt tego na 100 % niepotwierdził. Ale ja też tęsknię za dzidzią i bardzo się ucieszyłam jak ostatnio badając tętno zrobiono mi fotkę malucha. Detektorem tętna takim przenośnym bowiem nie dało się zbadać tętna i trzeba było zejść na USG. Niestety tylko na 3 minutki. :confused2:
Padał z nóg i idę spać, choć ostatnio nie najlepiej sypiam - budzę tak 2-3 razy w nocy. Może to maleństwo kopie jak ja nie czuwam. Niestety prawie nie czuję jego ruchów ale jak zacznie mnie kopać po mięśniakach to będę miała pewnie dosyć. :happy:
 

Załączniki

  • 20110818122.jpg
    20110818122.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
reklama
super dziewczyny:) gratulacje:):)

u mnie też lekarz nie jest zwolennikiem częstych badań...te w 16 tygodniu miałam dlatego, że zmieniłam prowadzącego, a dodatkowo to, że to tata kolegi to chciał na własne oczy zobaczyć, że wszystko jest ok itd. ale mówił, że będzie detektorem później tętna sprawdzać malucha, a usg dopiero między 22, a 24 tygodniem;P więc może będę musiała nawet i dwa miesiące poczekać:p
 
Do góry