reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

hej
gratuluje coreczek i synkow. oraz wiecej sie tu nam maluszkow ujawnia :)
pati.. nie martw sie. bedzie dobrze.

ja bylam dzis podgladac maluszka. wszystko na swoim miejscu jest :) raczki nozki siureczek :) ale buzka nie chcial sie odworcic wiec zdjecia nie mam. moze za miesiac sie uda.
a waga mego skarbka teraz 360g.
 
reklama
Witam przyszle Mamusie :-)
Bylam wczoraj na usg. Z Maluszkiem wszystko dobrze :-) Wiercil sie jak nie wiem! Pytalam, czy chlopczyk czy dziewczynka. Nie za bardzo bylo widac, wiec tak raczej Dziewczynka, ale to takie nie pewne. Bede za 3 tyg. znow, to bedzie juz widac na pewno. Wiec narazie jest Milenka, ale moze bedzie Bartus :-)
 
gratuluje dziewczyny chlopcow i dziewczynke
fajnie ze dziewczynek tak duzo przybywa
jak rodzilam Marcela to prawie sami chlopcy byli na watku

nice-girl u mnie chlopcy od poczatku wiedzieli ze beda miec siostrzyczke
nawet jak jeszcze w ciazy nie bylam
i mlodszy wybral imie Hania nawet nie wiem skad moze z bajki?
jak pytalam starszego skad wie ze dziewczynka bedzie
to mi powiedzial ze on chce siostre i trzeba w to mocno wierzyc
i wtedy sie spelni
a po usg powiedzial a nie mowilem, ja mamus wierzylem
kochani chlopcy
beda bronic siostrzyczke
 
Witam,
Moj maluszek wczoraj sie wiercił bardzo :) i nie pokazał nam kim jest heheh tajemniczy dzidziuś :) Najważniejsze że zdrowiutki i wszystko z nim ok. Następna wizyta za cztery tygodnie może wtedy nam pokaże. Pozdrawiam serdecznie :)
 
Pati najważniejsze, że dzidzia zdrowa, gratuluję chłopca :tak: Ty też na pewno się wyleczysz. Lepiej jak dostałaś to skierowanie niż wyniki byłyby zbagatelizowane.
Marys synek już olbrzymek :-D
Melisa super :-)
Pozdrawiam
 
Hej no na necie znalazłam że wiesza się obrączkę nad brzuchem tylko w jednym pisze że jak kręci się w kółko to dziewczynka ( tak jak nad ręką) a w innym miejscu że chłopiec i tak z ciekawości napisałam zwłaszcza do Tych które już wiedzą co noszą pod sercem:) Mi kreci się w kółko tak jak nad ręką...
 
mazia mi nad brzuchem kreci sie w kolko i mam dziewczynke
kolezanka mi wrozyla na poczatku ciazy nad reka
i wychodzil chlopczyk chlopczyk dziewczynka i sie zatrzymala
wiec u mnie sie sprawdza
chlopiec wahadlowo dziewczynka w kolko
 
reklama
iga czekamy na wieści jak tam na usg!! :) Pozdrawiam wszystkie koleżanki forumowiczki :) idę spać bo cos mojemu maluszkowi niewygodnie na krzeselku sie siedzi i sie wierci :p
 
Do góry