reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Witam, ja już po wizycie. Z maleństwem wszystko dobrze. Coś tam mu lata między nogami, ale nie było widać aż tak dokładnie i lekarka stwierdziła, że lepiej się jeszcze wstrzymać z malowaniem pokoju na niebiesko :)
 
reklama
Mami, płeć jest mi obojętna. To pierwsze, więc nie mamy żadnych życzeń. Gdybym już miała 3 chłopaczków w domu, to mogłabym coś marudzić, a tak? Nieważne, co będzie - każde będzie kochane. Jeśli chłopiec - obroni potem młodsze rodzeństwo przed zbójami na podwórku, a jeśli dziewczynka? No cóż - łudzę się, że łatwiej mi ją będzie wychować, bo sama przecież kiedyś byłam małą dziewczynką a potem nastolatką...

Jest jeszcze coś: kiedyś znajoma (która niby się na tym zna i twierdzi, że nie pomyliła się jeszcze ani razu jeśli chodzi o płeć dzieci) wróżyła mi z ręki i stwierdziła, że długo będę czekać na pierwsze dziecko i będę miała dwie córeczki. Czekaliśmy faktycznie długo, a jeśli teraz to będzie synek, to mimo że nie wierzę we wróżby, horoskopy i inne takie, to i tak będę się stresować... Jak to synek, skoro miały być dwie córki...

A w weekend spotkałam się z moją przekochaną ale apodyktyczną i egocentryczną ciotką, która stwierdziła, że "zobaczysz że będzie Pola". Powiedziała to tylko dlatego, żeby - jeśli trafiła - móc trąbić do końca życia wszystkim, że ONA od razu czuła, że to dziewczynka.Tym bardziej chciałabym, żeby pani doktor miała rację i żeby był Aleksander. Ja złośliwa małpa jestem ;)
 
Ostatnia edycja:
ja byłam dzisiaj na usg... i lekarz powiedział że na 100% będzie dziewczynka :-) oby za miesiąc się nie okazało że to chłopiec hi hi Pan Doktor był naprawdę przekonany że to dziewczynka :-) no nic potwierdzimy 14 września :-)
 
reklama
Do góry