reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Wlasnie wrocilismy, godzinna wizyta, moja pani gin jest baaardzo skrupulatna..... Przebadala malego na usg porzadnie, wszystkie kregi, 20 paluszkow, nerki, zoladek, czaszka, nosek, serduszko i najprawdopodobniej siusiaczek :))))))) maly plywa, ssie paluszki, rusza sie super, ma 20cm i wazy 363gr, serce bije cudownie, ja go nie czuje bo mam duzy brzuszek i on ma duzo miejsca do brykania :)
Wszystko z malym ok, ale ja mam kiepskie wyniki krwi, wiedzialam juz to popoludniu jak odebralam, anemia to normalne w moich ciazach ale mam nadplytkowosc, narazie nie wiemy dlaczego mam 900tys plytek i dostalam skierowanie do instytutu hematologii....
Wiec mieszane uczucia po wizycie.....
Dziekuje za kciuki dziewczyny!!!!!!!! Wazne, ze dzidzius zdrowy!!!!!!!
 
reklama
Pati, dobrze, że dzidziuś zdrowy, jeśli chcesz mogę Ci polecić konsultacje u mojego gina , chociaż ciężko się do niego zapisać - prof. Mirosław Wielgoś - przyjmuje w Mulitmedzie na Waryńskiego, możesz sobie o nim poczytać w necie jeśli masz ochotę. To naprawdę bardzo dobry lekarz.
 
pati nic sie nie martw w ciązy wszystko skacze jak oszalałe :* na pewno wszytsko będzie dobrze. Dzidzia zdrowa i myśl tylko o tym :*:*:* reszta na pewno sie wyjasni! I sisiorek jest!!!! :))
 
Dziekuje dziewczyny, jestescie KOCHANE!!!!!! Cala noc nie spalam, dzisiaj bylam juz na morfologii, zobaczymy co powiedza w tym instytucie...... Narazie tyle co wyczytalam :
http://www.aptekimedyczne.pl/am-web/choroba/l150711-nadplytkowosc

z tego co pisza to: bóle i zawroty głowy, świąd skóry, mrowienie, ogólne poczucie zmęczenia, przemijające niedowłady kończyn, zaburzenia widzenia. to mam ale to moga byc objawy ciazy..... no nic zobaczymy.
Dziekuje jeszcze raz , najwazniejsze ze maly zdrowy!!!!!!!!!!! Siedzial na nozkach i dlatego tak dlugo go podgladalismy ale ostatecznie pani powiedziala, zeby kupowac kolor niebieski :) Za misiac ide na 4D to juz bedzie pewne....
 
reklama
Witam,
Gratuluje waszych maleństw- córeczek i synusiów :-), ja na razie dalej żyje w niepewności. Może będę coś wiedzieć w drugim tygodniu września odnośnie płci. :zawstydzona/y:
Dziś tylko standardowa wizyta ginekologiczna bez USG , szyjka macicy ok, macica duża, maleństwo brykało nie dajac sobie zmierzyć tętna, ale jest silne i zdrowe.
Bryka równo - ja jednak ruchów nie czuję, szkoda. :rofl2:
Pati - nie martw się maleństwo ma się dobrze a ciebie mozna podleczyć. ;-)
 
Do góry