reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Nice, tak byliśmy u dr Piekarskiego :))

Hehe, też do niego chodziłam na USG w I ciąży, fajnie robi. A ceny jak wyglądają? Bo na stronie zniknęły. Jak chodziłam na to po 12 tyg i połówkowe to było 250zł, a potem już po 150. No i wrzucaj to zdjęcie 3D maluszka, bo pewnie masz :-) Ja teraz znalazłam fajniejszą przychodnię niż w I ciąży, gdzie bardzo fajny lekarz robi usg, więc tym razem trochę zaoszczędzę na prywatnych, no ale na to połówkowe się wybieram właśnie tam, bo chcę mieć pamiątkę no i fotkę 3D.


Donia, Mami, Alka - śliczne maluszki i rosną jak szalone :-) Oj niedługo będą mamusiom żebra piętami okładać :-D
 
reklama
Nice, do Piekarskiego wysłała mnie moja ginka, bo on jako nieliczny robi pappa na pełnej dokumentacji. Za test PAPP-A zapłaciłam 550 zł.
A zdjęcia 3d są dziwne i nie widać dzidziaszka :))
 

Załączniki

  • P6250132.jpg
    P6250132.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 58
reklama
No więc jestem po wizycie....
Pogadaliśmy, wstępnie umówiliśmy się na b. prenatalne pod koniec lipca:-D
A teraz....
Za tydzień znów wizyta....
Tydzień się zgadza, dzidzia ma 1,5cm. Niestety nie znaleźliśmy serduszka ani na dopplerze nie widać żadnych przepływów krwi....
Załamka totalna;/
 
Do góry