reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Witam,
Dobrnęłam do 12 tygodnia. :-)Nie było łatwo, bo dla odmiany ja mam mdłości i wymioty wieczorem. Rano i do południa mogę jeść co chcę ale wieczorem tylko mięta. :szok:
Dziś zrobiłam tak zwany TEST PODWÓJNY PAPP-A. Czekam z niepokojem na wyniki. Niestety zdjęć mojej małej istotki nie mam bo wszystkie wzięli do opisu. :confused:
Ale moje maleństwo wygląda na zdrowe choć nie dało sobie zobaczyć kości nosowej. :-p
 
FIONA - ale fajniutki misiaczek :-) Słodziak :-)

VILEYKA- no własnie dzieciątko wygląda jakby właśnie wyskok nóżkami robiło :-) U nas też dziś kiepsko ze zdjęciem było, bo maleństwo brykało na maxa i ponad 5min doktor się męczył, żeby tętno zmierzyć, bo co go namierzył to on uciekał - normalnie zabawa w berka.

U nas już lepiej, miejsce gdzie się odkleiła ta kosmówka zarosło się :-) Maluszek zdrowiutki, hasał w najlepsze, przezierność karku też jak najbardziej w normie. Dzieciątko ma już 63 mm :-)

PANNA-NIKT - ale wyraźna fotka, super. Maleństwo prezentuje się jak mała/y model/ka :-) No i usg żoliborz - czyżbyś je robiła u Pana Piekarskiego?

ADAK - trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre, a maleństwo zdrowiutkie :-)
 
Dziewczyny śliczne macie dzieciaczki:-)

I po co się denerwować??? Kopne w zadki to przestaniecie się stresować:-p

A ja mam przełożoną wizytę z dziś na jutro:-( Jeszcze jeden dzień musimy się przemęczyć, żeby podejrzeć dzidzie:-)
 
reklama
Witam Was Panie.
Prezentuję moja 12 tygodniową dzidzię. ma 63,8 mm :-) Dzidzia 12 tyg.jpgDzidzia 12tyg.jpg
 
Do góry