reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Ania racja, mój kuzyn przez wypadek jest sparaliżowany opiekuje się nim brat, bo rodzice już są bardzo schorowani, i to na bracie ciąży ta odpowiedzialność do końca życia,
 
reklama
Ewelina nie weim, może ja tak gadam, bo znam to:-)
Mam brata na wózku, bratową (jego żona) też kulawa (bez nogi od kolana ale z protezą)
I bratową od drugiego brata też na wózku..
 
ewelina- mój brat ma 21 lat a jest jak dziecko. nic nie potrafi zrobić przy sobie i nic nie rozumie.Mimo to opieki nad nim nigdy nie nazwałabym "ciążącą odpowiedzialnością" :)
 
Witajcie dziewczynki :* Dlugo się nie odzywalam, ale spotkaly mnie "male problemy". Ząb mądrości o sobie przypomnial i dokańcza się wyżynac po roku przerwy. Przez 4 dni z łozka nie wstawalam tak mnie bolal. Smarowalam Amolem bolące dziąsło, dodatkowo maścią dla dzieci, płukalam szalwią. Nie wzielam zadnego leku pzeciwbolowego zeby dzidzi nie zaszkodzic. wczoraj ledwo zywa pojechalam do dentysty, ta stwiedzila ze zab narasa na kośc (czy cos w tym stylu) i mozna go usunac wylacznie chirurgicznie ale z tym lepiej zebym poczekala do rozwiazania bo znieczulenie przy wyrywaniu zeba jest za silne dla maluszka. Dodatkowo dala mi dwa zastrzyki z antybiotykiem w to bolace dziaslo, myslalm ze tam jajko zniose z bolu. Wyszlam z gabinetu i od razu sie rozryczalam. Dodatkowo musze lykac dwa arzy dziennie antybiotyk przeciw zapaleniu i plukac buzię taka mietowa plukanka. Wczoraj obdzwonilam moja lekarke rodzinna i ginekologa ze szpitala bo z moim prowadzacym nie moglam sie skontaktowac i upewnilam sie ze ten antybiotyk jest bezpieczny. Dentystka pzepisala tez cataflan 500 jako przeciwbolowy ale pani ginekolog kategorycznie zabronila i go brac mowila zebym brala apap, ale ja staam sie byc dzielna i jeszcze nie wzielam zadnej przeciwbolowki. Juz sam antybiotyk dla dzidzi to za duzo, wiec stwiedzilam ze jak juz naprawde bede umierac to wezme apap. Jak narazie wytrzymuje. We wtorek bylam na usg, ale trwalo stosunkowo krotko i malo co sie dowiedzialam oprocz tego ze dzidzia jest sliczna :p babeczka ogladala glowke dzidzi ale nic nie moiwla a ja balam sie pytac :( w koncu napisala "plod zywy, polozenie plodu zmienne. Ilosc plynu owodniowego w gnicach normy.Osrodkowy uklad nerwowy bez wyraznych cech patologii". Poza tym nagle okazalao sie ze moja dzizia jest starsza o 4 dni i babeczka zmienila mi termin na 29 grudnia, choć ja iem ze n pewno urodze w styczniu :) telepatycznie dogadalam sie z moim dzidziusiem ;) a oto Bączuś :* dzidzia 2.jpg
pencil.png
 
Sarat trzymaj się dzielnie:-D
Pamiętam mi też jak w ciąży z Laura chodziłam wyrastały mądrości:-)

Bączuś przecudny:-) A następnym razem nie bój się pytać:-) To Twoje prawo a jej obowiązek powiedzieć:-)
I szczerze jak dla mnie to nie jest zbyt wylewna....
 
Dziweczynki,
ależ ja nie stwierdzam niczego kategorycznie, podałam jedynie argument, który należy jak sądzę wziąc pod uwagę, a potem decyzja kobiety nie powinna byc kwestionowana, każy wszak bierze odpowiedzialnośc sam.
Serdecznie Was pozdrawiam.
Ania.
 
Byłam w srodę na wizycie, cały czas mam przed oczami ekran USG, jak dzidzia szalała ile wlezie :):) Strasznie ruchliwa, lekarz stwierdziła niech korzysta z takiej ilości miejsca. Bicie serduszka słyszałam, przepiękny moment. Najważniejsze że jest wszystko ok.
Oto nasza kluska w dużym powiększeniu, bo tak naprawdę ma 5,7 cm :):)
 

Załączniki

  • 20110622_002.jpg
    20110622_002.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 64
Matha :) ale wyrazne!!Super :) Piękna dzidzia :) moja też skakała jak najęta :p dziwne uczucie patrzec jak Twoj maluszek wywija koziolki w brzusiu :)
 
Nice wiec prosze duzo lezec, odpoczywac, lenic sie i myslec o dzidziusiu!!!! wszystko bedzie dobrze!
Ja tez ostatnio nie widzialam tu Sarat i Igi....
Witam
już jestem, zrobiliśmy sobie wcześniejsze wakacje, 17 czerwca polecieliśmy do Bułgarii na wczasy - last minute, decyzja 2 dni przed wylotem, akurat byłam po wizycie u gina, wszystko o.k. pozwolił mi lecieć, dopiero wczoraj po 23.00 wróciliśmy do domu. Teraz czekam na 30.06 na usg genetyczne i wyniki pappy.

Bardzo serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i gratuluję dobrych wyników, będziemy miały w styczniu piękne bobaski:-)
 
reklama
Sarat - ale śliczności nam tu wkleiłaś :-D No i najważniejsze, że maluszek zdrowy - świetne wieści :-) No i trzymaj się z tą ósemką, oby jak najszybciej przeszło.

Martha- Wow - ale fajowską fotkę macie :-) No super. Świetnie że wszystko w najlepszym porządku :-)
 
Do góry