reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Alka, ja w poprzedniej ciąży cały czas miałam wizyty co miesiąc, moze ze 2 ostatnie w odstępie 2 tyg. Teraz też byłam w 37 tyg a jutro idę do swojej ginki ale do szpitala na ktg, więc myslę że płacić nie będę. To chyba od lekarza zależy, ja tez płacę 150 za wizytę ale ona mnie nie naciąga na więcej niż trzeba:-)

śliczniutki ten Twój synuś!
 
reklama
No więc ja na samo KTG mogę pojechać co tydzień, ale po cholere ma mi tam grzebać i szukać rozwarcia i usg robić??? Pewnie tylko dla tych 150zł... echhh
Żurawinkę jem całą ciążę prawie i nie pomaga...
 
Ala a nic Ci lekarz nie dał na te bakterie? Ja brałam jakiś antybiotyk, jak w posiewie mi wyszły bakterie i on na drogi moczowe też był.
Dał, dał ... Najpierw brałam uro up, później Furagin, a teraz Monural do picia... bo jakoś nie mogę się pozbyć tych bakterii całą ciążę... raz mam liczne, raz nieliczne, ale wciąż
 
My też po wizycie kontrolnej w szpitalu. Wyniki wątrobowe zmniejszyły się. Mam brać nadal tabletki i trzymać dietę wątrobową :tak:. W badaniu gin.- szyjka zamknięta. USG pokazało, że Julka to mały klopsik- waga 3900g. Narazie nie ma ochoty na wyjście. Następna wizyta 02.01.

alka co tydzień to trochę za często jeżeli wszystko w porzo. Ja chodzę teraz co tydzień tylko dlatego, że muszę kontrolować tę cholestazę.
mama
to ściskaj nogi do stycznia.
 
Alka ja mam co tydzień wizyty od 35 tc i powiem szczerze, ze czuję się spokojnie a przez tydz chyba sporo się mozę stać, np 2 tyg temu miałam szyjkę twardą , 6 dni później była już miękka
 
reklama
Do góry