reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
ja po wizycie u mnie ok , pesar mi dziś wyciągał i tak jak Pola pisała strasznie bolało:szok::szok::szok: tak mi właśnie gały wyszły i na usg wyszło że główka jest mała do reszty pomiarów ale pozaglądał i mówił że wszystko jest ok i tego się trzymam:-)
 
Witam wieczorową porą,
Byłam dziś na KTG wyszło ok, jestem zapisana do szpitala na przyjęcie na 2 styczeń i już na pewno po tym terminie nie opuszczę szpitala bez małej w ramionach. Może dotrwam do tego 2 stycznia ale nie będzie łatwo, moja ginka obstawiała, że urodzę w zeszłym tygodniu.
Trzymajcie się.
 
No więc jesteśmy po wizycie...
Szyjka długa, sztywna, zamknięta... KTG w porządeczku i ogólnie Wszystko ok ... martwi mnie tylko waga 2744, bo przez tydzień przybrał tylko 60g ....
Grzybka wyleczyłam, ale nie do końca więc jeszcze raz powtarzamy Pimafucin... dostałam też Monural do wypicia, bo wciąż nie mogę się pozbyć bakterii z moczu...

Kolejna wizyta za 2 tyg - 37tc, a później już co tydzień
Powiedzcie mi czy Wy też chodzicie po 37tc co tydzień??? Wiem, że niektóre tak, ale u mnie każda wizyta to 150zł i nie ukrywam, że trochę mi drogo chodzić co tydzień... Co więcej nie widzę sensu chodzenia na wizytę co tydzień.... Bo co mi tam niby się może dziać przez tydzień ... Co dwa tyg jeszcze ok,,, ale co tydz???????

A teraz kilka fotek:
Po pierwsze wstydzę się:
FRANUS 35 TC_2.jpg
Po drugie jestem piękny;)
FRANUS 35 TC_6.jpg
Po trzecie - na pewno będę chłopcem :)
FRANUS 35 TC_9.jpg
 
Alka-Synuś przystojniak jak się patrzy:-).Ja mam wizytę wyznaczoną na 3.I, a potem mam chodzić na KTG co tydzień.Tylko, że ja chodzę do przychodni przyszpitalnej, więc za to nie płacę.Jak to będzie w praktyce okaże się w styczniu.Na usg widać 36w5d-czy tak Ci przyspieszyli termin;-)?
mama, adak-super że wizyty udane
 
Alka- ja wizyty od 36 tygodnia mam co 2 tygodnie ale ktg mam 2 x w tygodniu. Podobno ktg jest teraz decydujące o kondycji naszych maleństw. Ktg robię w szpitalu, zresztą wizyty też tam odbywam bo w przyszpitalnej przychodni.
 
reklama
Ala jak na moje odczucia to chyba przesada, że lekarz każe Ci co tydzień przychodzić. Tyle kasy wydasz. Żeby mniej brał przynajmniej. Dziewczyny pisały, że spokojnie co drugi tydzień można chodzić. No chyba, że są jakieś powody ważne jak konieczność, bo coś złego się dzieje. Ja tam byłam w 35tygodniu i potem badania miałam zrobić i za trzy tygodnie przyjść w 38tc i teraz to już na poród. Na te bakterie pij herbatkę z żurawiny lub podjadaj sobie. Pomaga w wypłukiwaniu się bakterii z ukł. moczowego. Ja miałam prócz ostatnich dwóch badań ciągle leukocyty i białko wysokie w moczu. Już nerwy przez to traciłam. Dopiero teraz mam mocz bez zmian. Pod koniec ciąży pewnie Ci się unormują wyniki:tak:.Zdjęcia super.

Adak
witaj w gronie. Też dostałaś skierowanie na 2 stycznia? Bo ja tak więc musimy wytrzymać te kilka dni.

Mama u mnie główka z kolei jest zbyt duża w porównaniu do reszty ciałka o 2 tygodnie ale też ponoć nic nie widać w środku.
 
Do góry