reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
tak pewnie zrobię, ale będę wtedy ostatnią "styczniówką", według OM to jestem w 9 tygodniu i 5 dniu i termin mam na 15 stycznia:) bo ostatnia @ była 8 kwietnia, ale sam Kropek jest sporo młodszy:) bo coś musiało mi się poprzesuwać:) a jak sobie wpiszę, że ostatnią @ miałam 28 kwietnia to wtedy wychodzi mi data poczęcia 15 maja (czyli zgodnie z prawda) i wtedy termin mam na 4 luty ( btw 6,5 roku razem z TŻ stuknie nam w ten dzień dokładnie) i wtedy jestem w 6 tygodniu i 6 dniu:)
 
Mi suwaczek pokazuje idealnie tygodnie, bo ja wpisałam, zamiast datę ostatniej miesiączki datę poczęcia:-D I pokazuje taki wiek jak jest naprawde:-)
 
A propos snów i seksu, to po 3 miesiącach abstynencji mam erotyczne sny, bardzo realistyczne. Chyba zaczynam czuć się lepiej :))
 
ja dziś miałam tez taki sen;-)ale muszę jeszcze 2 tyg poczekać, mam nadzieję, że do tego czasu krwiak się wchłonie i nie przesunie się ten czas:-)

a co do poczęcia ja znam nawet godzinę;-)
 
11w2d.jpg Dzień Dobry, moje dzieciątko macha do Was rączką na powitanie :))
 
reklama
Do góry