reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Tiramisu gratuluję udanej wizyty :-)
Marcia najważniejsze że Franio ma się dobrze! tylko 15kg?? i marudzisz?? bo klapsa dostaniesz!! też bym chciała TYLKO tyle!!
lajtway suuper!!
Justyś niestety z tym grzybkiem jest tak że teraz łatwo go łapiemy.. a tego dzieciaka to bym "udusiła" boże jak tak można "wychować" dziecko..... :szok:
chyba dzisiaj dzień wizytowy był :-D

ja też po wizycie
wink2.gif

jeszcze nie rodzę
laugh.gif
Maksiu pcha się już w dół.. szyjka krótsza od ostatniej wizyty ale jak narazie rozwarcia nie ma.. także po woli zaczyna się coś dziać...
następna wizyta 30.12 i lekarz mi powiedział: "weź ze sobą rzeczy na wszelki wypadek"
shocked.gif
kurdę... muszę nogi zaciskać bo ja chcę w styczniu urodzić!!!!
 
asiuk no tak 38tc ale jeszcze nie ma zwiastunów na poród wszystko jeszcze wysoko także lekarz stwierdził że spokojnie mogę bawić się na sylwestra:)
 
wróciłąm do domku
mamusiom gratuluje udanych wizyt

Mamy się stawić do szpitala po świętach na zrobienie wyników. Jak narazie szyjka zamknięta i Julka nie spieszy się.
 
Ja też byłam wczoraj na wizycie.
Oczywiście miałam znowu wysokie ciśnienie ale po kilku minutach spadło trochę tzn. do 140/80 czyli granica mała...już się bałam, że znowu mnie do szpitala odeślą.Pani pielęgniarka nie wpisała mi wyników do karty więc pan doktor dał mi je do ręki ale okazało się w domu, że to stare wyniki z listopada i trzeba będzie jeszcze za tydzień iść, żeby wpisali. WR nie mam wpisanego i morfologii. U mnie teraz nie dają wyników tylko zostają w karcie pacjenta, bo ponoć NFZ kasy im za to nie zwraca. Dostałam skierowanie do szpitala po Nowym Roku więc mam nadzieję, że dotrwamy i nic się nie będzie działo w przerwie świątecznej.

Aga polepszyły Ci się wyniki?
 
Ja dzisiaj po wizycie. Mikołajek waży już 3600 i mozliwe że stycznia nie dotrzymamy, bo macina napięta, szyjka miękka, łożysko dojrzałe. Ale na ktg skurczów nie widać, tętno małego prawidłowe. Mam się oszczędzać, jesli nie chcę jeszcze urodzić (a nie chcę) i przyjść na ktg 28.01, wtedy zadecyduje co ze mną. Najpóźniej 3.01 zobaczę się z Mikołajkiem.
 
reklama
Do góry