reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Anastazja super wieści!
Pati oo to duża dziewuszka! może to i lepiej że Haneczka jeszcze nie szykuje się na ten świat :) pomyśl sobie ile pyszności zjesz na święta :-)
Alka dorodny synek :-D a z grzybkiem niestety tak jest w ciąży.. jak się przypałęta to ciężko go wypędzić...
ja też jestem aseksualna :-D
mój M. po ostatniej wizycie u gina powiedział "wow w końcu widziałem cipke" wariat jeden :p
 
reklama
Alka grzybki to cholery lubią wracać ;/
Ja w ogóle brałam te globulki pimafucin i po nich miałam jeszcze gorzej:wściekła/y:
Ale na razie cisza...
 
ja tam aseksualna nie jestem :zawstydzona/y::-p, wiem jak później jest trudno przez 6 tyg. połogu, więc jeszcze korzystam :rofl2:, poza tym później mój mąż jest do rany przyłóż
 
Ewelinka baaardzo ci współczuję, ale czego się nie robi dla maleństwa, ja też miałam przerwę ok. 2 m-ce, kiedy brałam luteinę, bo mi się szyjka skracała, za to teraz trzeba skorzystać póki jeszcze wolno :-p

a swoją drogą masz śliczne zdjęcia brzuszka na n-k :tak:
 
ewelina to brzmi jak "dokonać niemożliwego" .. a co do seksulaności - w ciągu tych 9 miesięcy z trzy razy podchodziliśmy, ale kończyło zawsze się tym że było mało komfortowo, więc czekamy ;)
 
Megi ja jak najbardziej korzystam z rad suwaczka :)))) jakos korzystam jak jeszcze moge, ale jakos skurczow nima :( moj M sie juz smieje ze wykorzystuje go jak dostarczyciela oksytocyny :)
FazerkA i tu masz racje, przynajmniej sie najem bezkarnie :)))) a do 02.01 juz i tak bliziutko :) podium styczniowek zajety, wiec nie ma co sie spieszyc!!!!
Alka kuruj te grzybki, ja wiem, ze lasy w tym roku poskapily ale Ty ich produkowac nie musisz ;))) Gratuluje duzego Frania, bedzie kto mial bronic mojej Hani na wakacjach, bo my mamy rodzine M w Buku i jak pojedziemy w tym roku to na 100% musimy sie spotkac!!!!
Iga masz racje, korzystac trzeba, bo wtedy M sa cudowni!!!!!!! hahahahha i masz racje post po porodzie to masakra :(
 
ja tam aseksualna nie jestem :zawstydzona/y::-p, wiem jak później jest trudno przez 6 tyg. połogu, więc jeszcze korzystam :rofl2:, poza tym później mój mąż jest do rany przyłóż
mnie seks w ogóle nie cieszy, bo jak miałby cieszyć skoro ja w TYM momencie skupiam się na tym jak Franio fika w brzuszku :) oczywiście nie omieszkam o tym wspomnieć - czule M. do ucha: " czułeś jak mały girkę wypycha??" ... hihi romantyzm i czułość pełną gębą ... na szczęście M. też mówi, że jemu z brzuszkiem tak jakoś dziwnie :)

Pati
no koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!! już się cieszę :) ale w tym czy w przyszłym roku??
 
Anastazja- super, ze wizyta udana :-)
Alka- ale masz duzego Maluszka :-) Ho ho ho :-)
Pati- super, ze wszystko w porzadku i ze Mala tak ladnie rosnie :-)
Ewelina- ja nie mialam ktg robionego jeszcze. Moja gin nic o tym nie wspominala :-)
 
reklama
Do góry